Longmire 5k

Overall Finish List

July 07, 2017


Accurate Results | Every Time Competitive Timing
5k Male Finishers
Fun Run Female Finishers
Fun Run Male Finishers

5k

Female Finishers

Place Name City Bib No Age Gender Age Group Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Brittany Cherry Moorcroft WY 2604 33 F 1 30-39 21:42.63 21:44.06 0:01.43 7:00/M
2 Maddy Stephens Dallas TX 2549 16 F 1 1-19 22:37.35 22:37.35 7:18/M
3 Renee Corneille Minneapolis MN 2512 42 F 1 40-49 24:30.35 24:31.80 0:01.45 7:54/M
4 Jennifer Drake Clearmont WY 2477 39 F 2 30-39 25:40.17 25:40.17 8:17/M
5 Rylee Habel Fort Collins CO 2615 16 F 2 1-19 26:39.30 38:12.09 11:32.79 8:36/M
6 Laurie Butler Windsor CO 2559 34 F 3 30-39 27:03.82 27:10.53 0:06.71 8:44/M
7 Diane McCarthy Houston TX 2524 31 F 4 30-39 27:05.15 27:06.69 0:01.54 8:44/M
8 Louise Hecht Littleton CO 2438 63 F 1 60-99 27:16.71 27:19.08 0:02.37 8:48/M
9 Echo Allen Worland WY 2455 12 F 3 1-19 28:07.79 28:07.79 9:04/M
10 Deanna Eide Cody WY 2581 39 F 5 30-39 29:49.22 29:49.22 9:37/M
11 Mary Neman Woodbury MN 2519 37 F 6 30-39 30:26.40 30:42.81 0:16.41 9:49/M
12 Donna Brown Sylacauga AL 2444 56 F 1 50-59 30:26.96 30:27.78 0:00.82 9:49/M
13 Chrissy Hakeman Lake Norden SD 2470 46 F 2 40-49 30:28.46 30:42.13 0:13.67 9:50/M
14 Kristi McGee Buffalobuffalo WY 2532 27 F 1 20-29 30:37.31 30:43.82 0:06.51 9:53/M
15 Kathrine Ross Gillette WY 2478 36 F 7 30-39 31:14.06 31:14.06 10:05/M
16 Jen Jenkins Sheridan WY 2448 29 F 2 20-29 31:24.15 31:29.51 0:05.36 10:08/M
17 Shelia Wood Newark OH 2421 60 F 2 60-99 31:25.29 31:29.12 0:03.83 10:08/M
18 Kendall Jahnke Aspen CO 2564 35 F 8 30-39 31:27.83 31:32.31 0:04.48 10:09/M
19 Teresa Grocki Laramie WY 2416 60 F 3 60-99 31:58.93 32:11.77 0:12.84 10:19/M
20 Vanessa Henderson Denver CO 2607 39 F 9 30-39 32:13.20 32:16.86 0:03.66 10:24/M
21 Rebecca Brandt Cheyenne WY 2437 48 F 3 40-49 32:13.43 32:17.35 0:03.92 10:24/M
22 Katy Hayworth Berlin BE 2576 16 F 4 1-19 32:30.26 32:32.60 0:02.34 10:29/M
23 Valerie Cunningham Indianapolis IN 2424 53 F 2 50-59 32:35.44 32:45.87 0:10.43 10:31/M
24 Sally Blanford Buffalo WY 2439 71 F 4 60-99 33:21.72 33:34.96 0:13.24 10:45/M
25 Kelly Marble Surprise AZ 2440 58 F 3 50-59 33:34.45 33:39.08 0:04.63 10:50/M
26 Charlene McCue Brantford ON 2578 43 F 4 40-49 33:52.67 34:04.21 0:11.54 10:55/M
27 Jean Hanway Casper WY 2464 60 F 5 60-99 34:10.52 34:18.66 0:08.14 11:01/M
28 Kaitlyn Culp Laurel MT 2568 24 F 3 20-29 34:25.48 34:36.30 0:10.82 11:06/M
29 Fon McConnell Houston TX 2414 38 F 10 30-39 34:27.98 34:39.36 0:11.38 11:07/M
30 Kerry Spears Milano TX 2449 48 F 5 40-49 35:06.47 35:16.00 0:09.53 11:19/M
31 Stephanie Sherrodd Lake Jackson TX 2571 46 F 6 40-49 36:11.66 36:22.42 0:10.76 11:40/M
32 Joy Lyman Ten Sleep WY 2603 63 F 6 60-99 36:24.04 36:34.05 0:10.01 11:45/M
33 Dani Schwader Winfred SD 2565 50 F 4 50-59 36:24.30 36:36.08 0:11.78 11:45/M
34 Angela Morgan Washington UT 2544 40 F 7 40-49 36:32.24 36:37.87 0:05.63 11:47/M
35 Penny Flowers Savannah GA 2500 46 F 8 40-49 36:44.22 36:47.40 0:03.18 11:51/M
36 Megan Ranieri Bolton ON 2541 16 F 5 1-19 37:06.67 37:08.40 0:01.73 11:58/M
37 Lori Smith Loretto MN 2487 53 F 5 50-59 38:04.32 38:06.13 0:01.81 12:17/M
38 Gail Shea Aurora CO 2495 69 F 7 60-99 38:38.83 38:41.78 0:02.95 12:28/M
39 Mel Boyd Bryan TX 2505 F 1 0- 0 39:16.26 39:28.81 0:12.55 12:40/M
40 Danielle Parsons Buffalo WY 2428 34 F 11 30-39 39:25.86 39:32.44 0:06.58 12:43/M
41 Erica Plough Gillette WY 2525 34 F 12 30-39 39:51.45 40:01.05 0:09.60 12:51/M
42 Heidi Hayworth Billings MT 2548 45 F 9 40-49 39:52.76 40:01.35 0:08.59 12:52/M
43 Bobbie Jo Newcomb Banner WY 2441 51 F 6 50-59 41:30.21 41:35.06 0:04.85 13:23/M
44 Jodie Thunstrom Fall Creek WI 2431 40 F 10 40-49 42:32.86 42:37.80 0:04.94 13:43/M
45 Kindra Kelley Coppell TX 2516 38 F 13 30-39 43:04.44 43:10.37 0:05.93 13:54/M
46 Carla Braddy Canon City CO 2566 50 F 7 50-59 43:05.21 43:10.48 0:05.27 13:54/M
47 Victoria Overbey-Kieffer San Pedro CA 2552 47 F 11 40-49 44:11.87 44:21.54 0:09.67 14:15/M
48 Lori Kautz Billings MT 2510 57 F 8 50-59 45:57.37 46:00.24 0:02.87 14:49/M
49 Jennifer Putman Billings MT 2508 48 F 12 40-49 45:57.70 46:00.35 0:02.65 14:49/M
50 Dana Graves Hewitt TX 2450 46 F 13 40-49 46:09.53 46:19.45 0:09.92 14:53/M
51 Jennifer L. Jackson Kingman AZ 2415 38 F 14 30-39 46:13.21 46:25.29 0:12.08 14:55/M
52 Karen Lane Windsor CO 2479 65 F 8 60-99 46:22.14 46:32.77 0:10.63 14:57/M
53 Amy Iles Hastings IA 2569 49 F 14 40-49 46:27.39 46:42.93 0:15.54 14:59/M
54 Rosie Tibbetts Casper WY 2452 63 F 9 60-99 46:31.69 46:49.46 0:17.77 15:00/M
55 Marlene Short Casper WY 2451 56 F 9 50-59 46:32.30 46:49.86 0:17.56 15:01/M
56 Pat Bates Cheyenne WY 2521 64 F 10 60-99 48:08.02 48:15.33 0:07.31 15:32/M
57 Lisa Dickson Buffalo WY 2538 55 F 10 50-59 48:09.11 48:21.25 0:12.14 15:32/M
58 Leslie Thomas Buffalo WY 2491 46 F 15 40-49 48:09.40 48:21.63 0:12.23 15:32/M
59 Elizabeth Page Denver CO 2429 74 F 11 60-99 49:35.40 49:39.51 0:04.11 16:00/M
60 Michele McAlister Helena MT 2447 49 F 16 40-49 51:44.16 51:59.02 0:14.86 16:41/M
61 Linda Baumann Walnut CA 2419 67 F 12 60-99 51:44.19 51:52.11 0:07.92 16:41/M
62 Carol Boos Englewood CO 2562 61 F 13 60-99 52:31.92 52:38.12 0:06.20 16:56/M
63 Laurie Carlson Fort Collins CO 2563 62 F 14 60-99 52:32.45 52:40.74 0:08.29 16:57/M
64 Susan Parsons Central Point OR 2445 66 F 15 60-99 52:32.75 52:43.37 0:10.62 16:57/M
65 Paisley Chancellor Russellville AR 2534 30 F 15 30-39 52:36.08 52:52.37 0:16.29 16:58/M
66 Gina Jarman Dover AR 2485 48 F 17 40-49 52:37.84 52:53.95 0:16.11 16:58/M
67 Kathy Beal Santa Fe NM 2456 65 F 16 60-99 59:04.57 59:12.99 0:08.42 19:03/M
68 Lorelei Hawkins Houston TX 2423 64 F 17 60-99 1:12:51.06 1:12:57.89 0:06.83 23:30/M
Top  

Male Finishers

Place Name City Bib No Age Gender Age Group Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 David Standish Sheridan WY 2476 14 M 1 1-19 19:09.60 19:09.60 6:11/M
2 Eric Boe Rapid City SD 2462 36 M 1 30-39 19:35.94 19:35.94 6:19/M
3 Patrick Mitchell Buffalo WY 2567 26 M 1 20-29 20:27.06 20:36.96 0:09.90 6:36/M
4 Eric Diehl Beacon NY 2522 32 M 2 30-39 20:36.50 20:36.50 6:39/M
5 Ian McCarthy Austin TX 2523 31 M 3 30-39 20:58.05 20:58.84 0:00.79 6:46/M
6 Cullen Garner Rawlins WY 2466 14 M 2 1-19 22:31.78 22:36.85 0:05.07 7:16/M
7 Audice Rodkey Buffalo WY 2490 54 M 1 50-59 22:55.04 22:55.04 7:24/M
8 Thom Wood Newark OH 2422 68 M 1 60-99 25:18.73 25:37.21 0:18.48 8:10/M
9 Josh Johnson Clearmont WY 2533 34 M 4 30-39 25:40.20 25:40.20 8:17/M
10 Mark Henry Papillion NE 2527 40 M 1 40-49 25:54.85 25:55.72 0:00.87 8:21/M
11 Tom Smith Loretto MN 2486 55 M 2 50-59 25:56.37 25:58.57 0:02.20 8:22/M
12 Robert Kautz Billings MT 2511 58 M 3 50-59 26:59.73 27:01.65 0:01.92 8:42/M
13 Jess McConnell Houston TX 2413 56 M 4 50-59 27:08.34 27:15.02 0:06.68 8:45/M
14 Mark Hatzenbuhler Vancouver WA 2434 46 M 2 40-49 27:31.40 27:44.36 0:12.96 8:53/M
15 Ronald Gatzen Evergreen CO 2579 59 M 5 50-59 28:47.89 28:51.70 0:03.81 9:17/M
16 Don Peterson Three Forks MT 2537 40 M 3 40-49 29:27.90 29:35.64 0:07.74 9:30/M
17 Rod Kieffer San Pedro CA 2551 63 M 2 60-99 30:03.82 30:13.08 0:09.26 9:42/M
18 Ralph Gigliotti Lone Tree CO 2540 56 M 6 50-59 31:09.72 31:17.57 0:07.85 10:03/M
19 Grant Jahnke Aspen CO 2547 38 M 5 30-39 32:01.69 32:06.67 0:04.98 10:20/M
20 Gino Vigil Kansas City KS 2518 60 M 3 60-99 32:06.69 32:09.16 0:02.47 10:21/M
21 John Thiel Cheyenne WY 2436 51 M 7 50-59 32:13.56 32:17.28 0:03.72 10:24/M
22 Daniel Hayworth Miles City MT 2577 13 M 3 1-19 32:29.97 32:33.03 0:03.06 10:29/M
23 Matthew Hayworth Berlin BE 2575 45 M 4 40-49 32:30.34 32:32.67 0:02.33 10:29/M
24 Billy MacKey Cheyenne WY 2582 56 M 8 50-59 33:50.73 33:56.69 0:05.96 10:55/M
25 Glenn Januska Casper WY 2504 52 M 9 50-59 34:24.69 34:35.86 0:11.17 11:06/M
26 Robert Garner Rawlins WY 2465 51 M 10 50-59 34:35.38 34:40.96 0:05.58 11:09/M
27 Graesyn Camarillo San Ysidro CA 2531 15 M 4 1-19 34:48.82 34:56.19 0:07.37 11:14/M
28 William Jackson Fuquay Varina NC 2471 66 M 4 60-99 34:57.01 35:00.41 0:03.40 11:16/M
29 Rich Kraus Lone Tree CO 2492 62 M 5 60-99 37:12.32 37:21.49 0:09.17 12:00/M
30 Greg Marble Surprise AZ 2520 59 M 11 50-59 38:09.31 38:13.95 0:04.64 12:18/M
31 Jimmy Neely Buffalo WY 2427 39 M 6 30-39 39:26.85 39:33.61 0:06.76 12:43/M
32 Kevin Sherrodd Lake Jackson TX 2572 49 M 5 40-49 39:40.56 39:51.54 0:10.98 12:48/M
33 Cameron Plough Gillette WY 2526 14 M 5 1-19 39:47.43 39:56.55 0:09.12 12:50/M
34 Rick Neilson Alma NE 2558 61 M 6 60-99 43:19.60 43:33.52 0:13.92 13:58/M
35 Rick Neilson Alma NE 2539 61 M 7 60-99 43:20.36 43:34.09 0:13.73 13:59/M
36 Michael Shea Aurora CO 2498 67 M 8 60-99 46:09.88 46:12.88 0:03.00 14:53/M
37 Warren Graalfs Hastings IA 2570 54 M 12 50-59 46:17.04 46:31.83 0:14.79 14:56/M
38 Dwight Baumann Walnut CA 2420 69 M 9 60-99 51:43.81 51:52.70 0:08.89 16:41/M
39 Richard Starritt Denver CO 2430 73 M 10 60-99 51:49.65 51:53.90 0:04.25 16:43/M
40 Joe Myers Helena MT 2446 47 M 6 40-49 53:12.11 53:27.61 0:15.50 17:10/M
41 Richard Wright Fort Collins CO 2585 78 M 11 60-99 53:26.73 53:26.73 17:14/M
42 Richard Beal Santa Fe NM 2457 72 M 12 60-99 59:40.80 59:49.51 0:08.71 19:15/M
Top  

Fun Run

Female Finishers

Place Name City Bib No Age Gender Age Group Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Talin Galloway Sheridan WY 2453 10 F 1 1-19 8:46.07 8:46.07 8:46/M
2 Gretchen Moore Canton MI 2602 42 F 1 40-49 8:49.57 8:55.35 0:05.78 8:49/M
3 Amy Wheeler Cheyenne WY 2458 41 F 2 40-49 8:58.43 9:00.21 0:01.78 8:58/M
4 Libby Wheeler Cheyenne WY 2461 8 F 2 1-19 9:00.39 9:00.39 9:00/M
5 Mesa Allen Worland WY 2454 9 F 3 1-19 9:10.93 9:10.93 9:10/M
6 Barbara Pelesky Buffalo WY 2499 61 F 1 60-99 11:30.36 11:33.05 0:02.69 11:30/M
7 Michelle Buderus Platteville CO 2550 36 F 1 30-39 11:39.16 11:42.47 0:03.31 11:39/M
8 Teresa Wallace Casper WY 2496 57 F 1 50-59 11:59.80 11:59.80 11:59/M
9 Carla Scott Wentworth SD 2463 56 F 2 50-59 14:05.64 14:10.76 0:05.12 14:05/M
10 Wanda Paver Kansas City KS 2517 58 F 3 50-59 15:57.64 15:57.64 15:57/M
11 Donna Fabyanic Denverdenver CO 2608 62 F 2 60-99 16:15.04 16:19.98 0:04.94 16:15/M
12 Tracy Zak Chandler AZ 2412 46 F 3 40-49 16:37.11 16:37.11 16:37/M
13 Judi Cole Bayfield CO 2411 62 F 3 60-99 16:40.80 16:40.80 16:40/M
14 Paula Erbisch Bloomington MN 2417 44 F 4 40-49 17:12.68 17:12.68 17:12/M
15 Lucia Camarillo San Ysidro CA 2529 47 F 5 40-49 17:23.70 17:29.11 0:05.41 17:23/M
16 Karen Beckley Whitefish MT 2506 63 F 4 60-99 17:33.63 17:42.69 0:09.06 17:33/M
17 Jackie Rapier Elkhorn NE 2483 67 F 5 60-99 17:34.16 17:43.19 0:09.03 17:34/M
18 Lil Mansfield Crawford NE 2481 61 F 6 60-99 17:34.83 17:43.55 0:08.72 17:34/M
19 Cynthia Kaan Harrison NE 2480 66 F 7 60-99 17:35.00 17:46.43 0:11.43 17:35/M
20 Margaret Gibson Monroe WA 2580 54 F 4 50-59 17:39.34 17:40.68 0:01.34 17:39/M
21 Elizabeth Yanev Bellevue WA 2599 45 F 6 40-49 17:40.90 17:40.90 17:40/M
22 Kristina Jereb Rock Springs WY 2503 37 F 2 30-39 17:52.91 17:56.20 0:03.29 17:52/M
23 Tammy Callahan Coeur D Alene ID 2501 46 F 7 40-49 17:53.94 17:56.93 0:02.99 17:53/M
24 Reygen Jensen Miles City MT 2443 9 F 4 1-19 18:57.93 18:57.93 18:57/M
25 Rhonda Shumway Miles City MT 2442 65 F 8 60-99 18:58.17 18:58.17 18:58/M
26 Diane Tornatore Durham NC 2489 65 F 9 60-99 19:06.30 19:14.17 0:07.87 19:06/M
27 Mary Colleen Walsh La Crosse WI 2472 75 F 10 60-99 19:28.01 19:29.95 0:01.94 19:28/M
28 Eileen Walsh Doyle Holmen WI 2473 70 F 11 60-99 19:30.50 19:30.50 19:30/M
29 Suzie Johnson Enumclaw WA 2601 64 F 12 60-99 19:33.76 19:45.19 0:11.43 19:33/M
30 Alexandra Keith-Henry Papillion NE 2528 39 F 3 30-39 19:59.48 20:13.28 0:13.80 19:59/M
31 April Lalanne Issaquah WA 2590 76 F 13 60-99 20:10.44 20:17.32 0:06.88 20:10/M
32 Joleen Wright Fort Collins CO 2586 72 F 14 60-99 20:25.44 20:42.52 0:17.08 20:25/M
33 Donna Kloberdanz Fort Collins CO 2587 59 F 5 50-59 20:26.78 20:42.66 0:15.88 20:26/M
34 Helen Schwall Cary NC 2493 70 F 15 60-99 20:27.60 20:27.60 20:27/M
35 Victoria Inbody Ocklawaha FL 2574 12 F 5 1-19 20:29.63 20:32.80 0:03.17 20:29/M
36 Donna Smith Fort Collins CO 2589 71 F 16 60-99 21:07.00 21:22.31 0:15.31 21:07/M
37 Carol Tuttoilmondo Big Lake MN 2475 65 F 17 60-99 21:31.09 21:31.09 21:31/M
38 Anita Marie Wertz Stockton CA 2425 55 F 6 50-59 21:34.05 21:40.52 0:06.47 21:34/M
39 Mary Inbody Ocklawaha FL 2573 61 F 18 60-99 21:34.12 21:36.84 0:02.72 21:34/M
40 Patricia Padgham Madison WI 2535 63 F 19 60-99 22:09.56 22:19.44 0:09.88 22:09/M
41 Maureen Powers-Little Madison WI 2536 59 F 7 50-59 22:09.58 22:19.60 0:10.02 22:09/M
42 Christine Bowman Fort Collins CO 2584 50 F 8 50-59 22:25.18 22:37.39 0:12.21 22:25/M
43 Jennifer Boswell Aurora CO 2467 44 F 8 40-49 23:11.54 23:22.59 0:11.05 23:11/M
44 Kathy Sims Aurora CO 2513 65 F 20 60-99 23:16.33 23:28.59 0:12.26 23:16/M
45 Tami Trzeciak Fayetteville AR 2561 59 F 9 50-59 24:52.55 25:23.16 0:30.61 24:52/M
46 Lu Banister Fayetteville AR 2560 87 F 21 60-99 24:58.59 25:23.38 0:24.79 24:58/M
47 Barb Hardy Vancouver WA 2546 80 F 22 60-99 25:01.17 25:22.98 0:21.81 25:01/M
48 Sami Long Kopelman Fayetteville AR 2545 70 F 23 60-99 25:01.76 25:22.77 0:21.01 25:01/M
49 Evelyn Halbrook Cypress TX 2542 65 F 24 60-99 25:12.59 25:15.19 0:02.60 25:12/M
50 Sue Thunstrom Eau Claire WI 2433 63 F 25 60-99 25:36.13 25:54.03 0:17.90 25:36/M
51 Mani Weber Omaha NE 2556 11 F 6 1-19 25:55.45 25:55.45 25:55/M
52 Peyton Wieting Pierce NE 2557 11 F 7 1-19 25:55.54 25:55.54 25:55/M
53 Lisa Nelson Omaha NE 2553 48 F 9 40-49 26:01.56 26:01.56 26:01/M
54 Susan Lester Evanston WY 2592 62 F 26 60-99 26:05.64 26:05.64 26:05/M
55 Evelyn Kiyaani Tuba City AZ 2616 65 F 27 60-99 26:23.05 26:23.05 26:23/M
56 Dorothy Nelson Wayne NE 2555 79 F 28 60-99 26:26.47 26:26.47 26:26/M
57 Julie Nelson Omaha NE 2554 53 F 10 50-59 26:26.64 26:26.64 26:26/M
58 Anneliese Moore Canton MI 2610 12 F 8 1-19 38:13.65 38:21.25 0:07.60 38:13/M
59 Stephanie Shaw Odessa TX 2605 33 F 4 30-39 1:01:40.35 1:01:40.35 61:40/M
Top  

Male Finishers

Place Name City Bib No Age Gender Age Group Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Rick Boswell Aurora CO 2469 51 M 1 50-59 7:30.56 7:40.87 0:10.31 7:30/M
2 Bridger Wheeler Cheyenne WY 2460 11 M 1 1-19 7:42.85 7:42.85 7:42/M
3 Greg Wheeler Cheyenne WY 2459 53 M 2 50-59 8:53.05 8:54.26 0:01.21 8:53/M
4 Robert Wallace Casper WY 2497 62 M 1 60-99 13:57.77 13:57.77 13:57/M
5 Ron Slager Wauconda IL 2410 73 M 2 60-99 14:41.35 14:45.48 0:04.13 14:41/M
6 Eamonn Moore Canton MI 2609 14 M 2 1-19 14:52.05 15:00.63 0:08.58 14:52/M
7 Wilbur Moore Canton MI 2613 3 M 3 1-19 14:52.50 15:00.09 0:07.59 14:52/M
8 Greg Erbisch Bloomington MN 2418 46 M 1 40-49 17:11.27 17:12.60 0:01.33 17:11/M
9 Aidan Mallan Rock Springs WY 2543 18 M 4 1-19 17:17.93 17:20.96 0:03.03 17:17/M
10 Doug Callahan Coeur D Alene ID 2502 47 M 2 40-49 17:32.57 17:37.35 0:04.78 17:32/M
11 Jim Woulfe Whitefish MT 2507 68 M 3 60-99 17:33.48 17:42.53 0:09.05 17:33/M
12 Pablo Camarillo San Ysidro CA 2530 50 M 3 50-59 17:33.55 17:38.94 0:05.39 17:33/M
13 Monty Small Bath MI 2515 67 M 4 60-99 17:50.09 18:02.85 0:12.76 17:50/M
14 Henry Moore Canton MI 2611 8 M 5 1-19 19:06.33 19:12.62 0:06.29 19:06/M
15 Lee Johnson Enumclaw WA 2600 68 M 5 60-99 19:37.48 19:52.27 0:14.79 19:37/M
16 John Lalanne Issaquah WA 2591 76 M 6 60-99 20:10.86 20:17.48 0:06.62 20:10/M
17 Eric Schwall Cary NC 2494 69 M 7 60-99 20:23.33 20:23.33 20:23/M
18 Bryant Smith Fort Collins CO 2588 72 M 8 60-99 20:28.80 20:46.46 0:17.66 20:28/M
19 Randy Everett Fort Collins CO 2614 60 M 9 60-99 21:07.17 21:22.23 0:15.06 21:07/M
20 Alan Tuttoilmondo Big Lake MN 2474 68 M 10 60-99 21:31.08 21:31.08 21:31/M
21 Warren Wertz Stockton CA 2426 65 M 11 60-99 21:36.31 21:41.19 0:04.88 21:36/M
22 Scott Bowman Fort Collins CO 2583 51 M 4 50-59 22:23.25 22:37.62 0:14.37 22:23/M
23 Steven Boswell Aurora CO 2468 19 M 6 1-19 23:12.26 23:23.36 0:11.10 23:12/M
24 Lee Sims Aurora CO 2514 66 M 12 60-99 23:14.43 23:29.70 0:15.27 23:14/M
25 Jack Thunstrom Fall Creek WI 2432 46 M 3 40-49 25:36.74 25:53.89 0:17.15 25:36/M
26 Jonas Moore Canton MI 2612 6 M 7 1-19 38:13.11 38:21.47 0:08.36 38:13/M
27 Dan Manni Billings MT 2509 61 M 13 60-99 53:20.01 53:20.01 53:20/M
28 David Shaw Odessa TX 2606 58 M 5 50-59 1:01:08.44 1:01:08.44 61:08/M