Left Banner
 
 

Longest Dam Race

Overall Finish List

June 17, 2017


Accurate Results | Every Time Competitive Timing
Male Finishers

10k

Female Finishers

Place Name City Bib No Age Gender Age Group Total Time Pace
1 Amanda Camposan Billings MT 35 38 F 1/6 30-39 53:03.54 8:33/M
2 Jennifer Erdahl East Helena MT 4 42 F 1/5 40-49 54:24.10 8:46/M
3 Tami Radakovich Billings MT 75 35 F 2/6 30-39 54:24.89 8:46/M
4 Cammie Hartwell Glasgow MT 37 37 F 3/6 30-39 54:55.86 8:51/M
5 Ella Robbins Richey MT 65 13 F 1/1 9-14 55:09.15 8:54/M
6 Sandy Johnson Malta MT 16 46 F 2/5 40-49 55:49.07 9:00/M
7 Stacie Canen Hinsdale MT 42 49 F 3/5 40-49 57:10.97 9:13/M
8 Emily Guldborg Brockway MT 79 40 F 4/5 40-49 57:27.25 9:16/M
9 Donna Klocker Nashua MT 61 69 F 1/1 65-99 57:43.26 9:19/M
10 Jill Hill Sidney MT 81 55 F 1/3 50-64 58:02.89 9:22/M
11 Jodi Robbins Richey MT 63 38 F 4/6 30-39 58:36.79 9:27/M
12 Caraliza Breidenbaush Fowler OH 19 49 F 5/5 40-49 1:00:55.97 9:50/M
13 Patti Zamyslowski Crestview FL 96 36 F 5/6 30-39 1:00:58.84 9:50/M
14 Alexie Beil Glasgow MT 52 27 F 1/2 19-29 1:07:07.50 10:50/M
15 Lynn Stulc Billings MT 46 38 F 6/6 30-39 1:08:52.10 11:06/M
16 Judy Jones Fort Peck MT 36 62 F 2/3 50-64 1:12:22.05 11:40/M
17 Alisha Hintt Glasgow MT 58 28 F 2/2 19-29 1:12:36.56 11:43/M
18 Annette Paden Lubbock TX 72 58 F 3/3 50-64 1:18:19.17 12:38/M
Top  

Male Finishers

Place Name City Bib No Age Gender Age Group Total Time Pace
1 Cesar Mireles Richey MT 6 27 M 1/4 19-29 36:34.97 5:54/M
2 Samuel Smith Richey MT 5 14 M 1/1 9-14 41:45.72 6:44/M
3 Ben Radakovich Billings MT 74 35 M 1/3 30-39 42:38.11 6:53/M
4 Tim Phillips Glasgow MT 76 51 M 1/2 50-64 43:12.82 6:58/M
5 Tyler Sharkey Helena MT 2 15 M 1/1 15-18 44:10.49 7:07/M
6 Nathan Paden Slaton TX 57 49 M 1/5 40-49 44:55.49 7:15/M
7 Jacob Perry Livingston MT 70 23 M 2/4 19-29 49:01.73 7:54/M
8 John Rogers Sidney MT 33 52 M 2/2 50-64 50:08.95 8:05/M
9 Nathanael Wold Glasgow MT 50 27 M 3/4 19-29 51:03.51 8:14/M
10 Mark Becmer Glasgow MT 43 42 M 2/5 40-49 51:39.71 8:20/M
11 Michael Butler Frazer MT 3 29 M 4/4 19-29 51:41.12 8:20/M
12 Mark Breidenbaush Fowler OH 18 49 M 3/5 40-49 52:55.65 8:32/M
13 Derek Baumgartner Billings MT 80 32 M 2/3 30-39 53:19.79 8:36/M
14 Shawn Jarvis Saint Paul MN 48 44 M 4/5 40-49 53:59.42 8:42/M
15 Byron Stulc Billings MT 47 38 M 3/3 30-39 1:08:51.90 11:06/M
16 Pat Moran Poplar MT 9 67 M 1/1 65-99 1:12:02.29 11:37/M
17 Bill Prichard Poplar MT 92 45 M 5/5 40-49 1:14:59.37 12:06/M