Left Banner
 
 

Billings Middle School XC Meet - Castle Rock Park

September 20, 2018


Accurate Results | Every Time Competitive Timing

Table of Contents

Finish List - Boys - Varsity Boys - General
Team Summary - Boys - Varsity Boys - General
Team Detail - Boys - Varsity Boys - General
Top

Overall Finish List - Boys

Varsity Boys

O'All Place Adj Place Bib No Name Team Time Pace Grade  
1 1 4780 Ethan Holloway Ben Steele 12:04.87 6:02/M 8  
2 2 4788 Jaxon Straus Ben Steele 12:05.14 6:03/M 8  
3 3 4839 Gavin Budge Castle Rock 12:13.74 6:07/M 7  
4 4 5029 Dalton Haugen Lewistown 12:14.28 6:07/M 8  
5 5 5205 Tocco Cooper Will James 12:24.14 6:12/M 8  
6 6 4782 Liam Mays Ben Steele 12:37.01 6:19/M 8  
7 7 5242 Alberto Spotted Wyola 12:43.84 6:22/M 8  
8 8 5031 Maxx Ray Lewistown 12:49.82 6:25/M 7  
9 9 5027 Wyatt Elam Lewistown 12:51.99 6:26/M 7  
10 10 4787 Brady Sheldon Ben Steele 12:54.01 6:27/M 7  
11 11 4957 Garrett Martin Laurel 12:54.96 6:27/M 8  
12 12 5063 Gavin Jefferson Medicine Crow 12:57.50 6:29/M 8  
13 13 5202 Peel Alex Will James 12:58.41 6:29/M 7  
14 14 5204 Blaschak Carson Will James 13:11.60 6:36/M 8  
15 15 5013 Silas Walton Lewis & Clark 13:13.36 6:37/M 7  
16 16 5010 Sennett Pizzolato Lewis & Clark 13:13.59 6:37/M 7  
17 17 5006 Tucker Bradley Lewis & Clark 13:16.26 6:38/M 8  
18 18 4847 Ridge Wohler Castle Rock 13:17.33 6:39/M 8  
19 19 5208 Fuller Gordon Will James 13:25.43 6:43/M 8  
20 20 4781 Aiden Kotter Ben Steele 13:25.69 6:43/M 8  
21 21 5032 Carter Wichman Lewistown 13:26.40 6:43/M 7  
22 22 4789 Jacob Trainer Ben Steele 13:27.42 6:44/M 8  
23 23 4846 Tucker Rice Castle Rock 13:30.11 6:45/M 8  
24 24 5210 Hefty Stecher Will James 13:32.32 6:46/M 8  
25 25 5207 Berube George Will James 13:34.96 6:47/M 6  
26 26 5211 Vladic Tristan Will James 13:39.57 6:50/M 7  
27 27 4879 Chris Romans Elder Grove 13:41.48 6:51/M 8  
28 28 4786 Nick Schneider Ben Steele 13:42.42 6:51/M 8  
29 (> 7) 5209 Mailloux Keenan Will James 13:42.88 6:51/M 7  
30 29 5241 Raziah Gardner Wyola 13:42.99 6:51/M 6  
31 30 4955 Andrew Johnson Laurel 13:44.16 6:52/M 8  
32 (> 7) 4783 Mason Moler Ben Steele 13:45.50 6:53/M 7  
33 31 4872 Palmer Coleman Elder Grove 13:47.69 6:54/M 6  
34 (> 7) 4784 Reece Nafts Ben Steele 13:48.97 6:54/M 8  
35 32 4956 Theron Klebe Laurel 13:49.19 6:55/M 6  
36 33 4954 Jonah Henry Laurel 13:51.36 6:56/M 8  
37 (< 5) 5155 Collin Dunn St. Francis 13:53.31 6:57/M 7  
38 34 4950 Caleb Burton Laurel 13:53.72 6:57/M 6  
39 35 5157 Rusty Heger Trinity Lutheran 13:57.97 6:59/M 8  
40 (> 7) 5203 Erickson Beau Will James 14:02.70 7:01/M 7  
41 (> 7) 5206 Bonner Ethen Will James 14:03.38 7:02/M 8  
42 36 5064 Landon Jefferson Medicine Crow 14:04.24 7:02/M 7  
43 (< 5) 5081 Cylis Phelan Pretty Eagle 14:06.06 7:03/M 8  
44 37 5012 Boone Roan Lewis & Clark 14:09.31 7:05/M 6  
45 38 4878 Joe Reed Elder Grove 14:09.88 7:05/M 7  
46 39 4953 Owen Foote Laurel 14:09.95 7:05/M 7  
47 40 4880 Isaiah Van Ballegooyen Elder Grove 14:13.64 7:07/M 7  
48 41 5156 Cash Ackerman Trinity Lutheran 14:16.86 7:08/M 6  
49 42 5014 Alex Woods Lewis & Clark 14:19.57 7:10/M 7  
50 43 5065 Christian Jones Medicine Crow 14:21.58 7:11/M 7  
51 (< 5) 4896 Owen Hardy Elysian 14:25.50 7:13/M 8  
52 44 5011 Syler Pizzolato Lewis & Clark 14:29.18 7:15/M 6  
53 45 5160 Brayden Osse Trinity Lutheran 14:33.20 7:17/M 8  
54 46 4949 Samuel Broyles Laurel 14:35.15 7:18/M 7  
55 (< 5) 5079 Ryden Armajo Pretty Eagle 14:35.76 7:18/M 7  
56 47 4874 Kyler Klein Elder Grove 14:35.82 7:18/M 6  
57 (> 7) 4952 Kincade Flesch Laurel 14:40.06 7:20/M 8  
58 48 5009 Eckley Jackson Lewis & Clark 14:40.79 7:20/M 6  
59 (> 7) 4958 Cooper Sampson Laurel 14:41.74 7:21/M 7  
60 49 4845 Keaton Miller Castle Rock 14:44.35 7:22/M 7  
61 (< 5) 4895 Harrison Brucker Elysian 14:47.72 7:24/M 8  
62 (> 7) 4951 Max Caswell Laurel 14:50.61 7:25/M 7  
63 50 5061 Jaxson Harris Medicine Crow 14:51.05 7:26/M 8  
64 51 5026 Remington Cattaneo Lewistown 14:51.68 7:26/M 8  
65 52 5226 Trent Morrison Wyola 14:54.63 7:27/M 6  
66 53 5062 Elijah High Hawk Medicine Crow 14:58.44 7:29/M 7  
67 54 4843 Luke Floyd Castle Rock 14:58.89 7:29/M 7  
68 55 4873 Connor Engle Elder Grove 15:00.20 7:30/M 6  
69 56 5066 Keegan Walker Medicine Crow 15:03.47 7:32/M 7  
70 57 5243 Chester Turns Plenty Wyola 15:04.86 7:32/M 8  
71 (> 7) 5007 Simon Dougl;as Lewis & Clark 15:05.11 7:33/M 6  
72 58 5163 Joey Reintsma Trinity Lutheran 15:05.50 7:33/M 8  
73 59 5244 Sean Turns Plenty Wyola 15:06.16 7:33/M 7  
74 (< 5) 5119 Zeke Mann Riverside 15:06.88 7:33/M 7  
75 60 5033 Sean Zimmer Lewistown 15:08.02 7:34/M 7  
76 61 5068 Ira Wright Medicine Crow 15:10.14 7:35/M 7  
77 (> 7) 5067 Zachary Waring Medicine Crow 15:18.38 7:39/M 8  
78 62 4876 Lincoln Lees Elder Grove 15:20.77 7:40/M 6  
79 63 5098 Ely Wall Pryor 15:20.83 7:40/M 8  
80 (> 7) 5005 Alexander Beam Lewis & Clark 15:23.79 7:42/M 6  
81 64 4838 Ethan Brown Castle Rock 15:24.29 7:42/M 7  
82 (< 5) 5080 Kingston Hugs Pretty Eagle 15:25.03 7:43/M 7  
83 (< 5) 4897 Luke McCall Elysian 15:25.75 7:43/M 8  
84 65 5161 Josh Patrick Trinity Lutheran 15:27.03 7:44/M 8  
85 66 5159 Boaz McKinney Trinity Lutheran 15:40.51 7:50/M 7  
86 (< 5) 5120 Elias Wight Riverside 15:43.37 7:52/M 6  
87 67 5158 Garrett Kaye Trinity Lutheran 15:44.62 7:52/M 7  
88 (> 7) 4871 Rieldand Chidester Elder Grove 15:47.20 7:54/M 6  
89 (> 7) 5008 Keatin Hertz Lewis & Clark 15:51.51 7:56/M 7  
90 68 4844 Trae Headlee Castle Rock 15:52.29 7:56/M 6  
91 69 5239 Todd Amyotte Wyola 15:59.36 8:00/M 7  
92 70 5133 Alexander Junea St Charles Mission 16:27.30 8:14/M 6  
93 (> 7) 4875 Gage Larson Elder Grove 16:29.62 8:15/M 6  
94 71 5131 Chase Bad Bear St Charles Mission 16:30.67 8:15/M 6  
95 72 5093 River Glenn Pryor 16:35.10 8:18/M 7  
96 73 5094 Holden Hugs Pryor 16:40.38 8:20/M 8  
97 74 5240 Joshua Buffalo Wyola 16:43.41 8:22/M 7  
98 (> 7) 4877 Andrew Phillips Elder Grove 17:16.00 8:38/M 7  
99 75 5096 Tabias Melendrez Pryor 17:23.06 8:42/M 8  
100 76 5139 Zayon Strewart St Charles Mission 17:30.63 8:45/M 8  
O'All Place Adj Place Bib No Name Team Time Pace Grade  
101 77 5136 Larry Plain Bull St Charles Mission 17:43.94 8:52/M 8  
102 78 5028 Aiden Elhert Lewistown 18:07.29 9:04/M 7  
103 (> 7) 4842 Josh Ebel Castle Rock 18:12.08 9:06/M 8  
104 79 5137 Aaron Red Star St Charles Mission 18:20.74 9:10/M 8  
105 80 5138 Canaan Sees The Ground St Charles Mission 18:59.80 9:30/M 8  
106 81 5135 Sioux Pius St Charles Mission 19:36.53 9:48/M 8  
107 82 5097 Raefield Plain Feather Pryor 20:33.03 10:17/M 7  
Top

Team Summary Report - Boys

Varsity Boys

  Top 5 ---- Finishers ----  
Place Team Places 1 2 3 4 5 6* 7*    
1 Ben Steele 39 1 2 6 10 20 22 28    
Top 5 Times: 1:03:06.72  
2 Will James 75 5 13 14 19 24 25 26    
Top 5 Times: 1:05:31.90  
3 Lewistown 93 4 8 9 21 51 60 78    
Top 5 Times: 1:06:14.17  
4 Lewis & Clark 127 15 16 17 37 42 44 48    
Top 5 Times: 1:08:12.09  
5 Laurel 140 11 30 32 33 34 39 46    
Top 5 Times: 1:08:13.39  
6 Castle Rock 147 3 18 23 49 54 64 68    
Top 5 Times: 1:08:44.42  
7 Elder Grove 183 27 31 38 40 47 55 62    
Top 5 Times: 1:10:28.51  
8 Medicine Crow 194 12 36 43 50 53 56 61    
Top 5 Times: 1:11:12.81  
9 Wyola 204 7 29 52 57 59 69 74    
Top 5 Times: 1:11:32.48  
10 Trinity Lutheran 244 35 41 45 58 65 66 67    
Top 5 Times: 1:13:20.56  
11 Pryor 365 63 72 73 75 82    
Top 5 Times: 1:26:32.40  
12 St Charles Mission 373 70 71 76 77 79 80 81    
Top 5 Times: 1:26:33.28  
Inc. Elysian 3 finishers    
Inc. Pretty Eagle 3 finishers    
Inc. Riverside 2 finishers    
Inc. St. Francis 1 finishers    
 
Top

Final Team Results - Boys

Varsity Boys

Team - Ben Steele

Finish Position - 1

Team Score (places): 39

Team Score (times): 1:03:06.72

Ave Time:12:37.34

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 4780 Ethan Holloway 8 1 1 12:04.87 12:04.87 0:00.00
2 4788 Jaxon Straus 8 2 3 12:05.14 24:10.01 0:00.27
3 4782 Liam Mays 8 6 9 12:37.01 36:47.02 0:32.14
4 4787 Brady Sheldon 7 10 19 12:54.01 49:41.03 0:49.14
5 4781 Aiden Kotter 8 20 39 13:25.69 1:03:06.72 1:20.82
6 4789 Jacob Trainer 8 (22) (61) 13:27.42 1:16:34.14 1:22.55
7 4786 Nick Schneider 8 (28) (89) 13:42.42 1:30:16.56 1:37.55
8 4783 Mason Moler 7 More Than 7   13:45.50 1:44:02.06 1:40.63
9 4784 Reece Nafts 8 More Than 7   13:48.97 1:57:51.03 1:44.10

Team - Will James

Finish Position - 2

Team Score (places): 75

Team Score (times): 1:05:31.90

Ave Time:13:06.38

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5205 Tocco Cooper 8 5 5 12:24.14 12:24.14 0:19.27
2 5202 Peel Alex 7 13 18 12:58.41 25:22.55 0:53.54
3 5204 Blaschak Carson 8 14 32 13:11.60 38:34.15 1:06.73
4 5208 Fuller Gordon 8 19 51 13:25.43 51:59.58 1:20.56
5 5210 Hefty Stecher 8 24 75 13:32.32 1:05:31.90 1:27.45
6 5207 Berube George 6 (25) (100) 13:34.96 1:19:06.86 1:30.09
7 5211 Vladic Tristan 7 (26) (126) 13:39.57 1:32:46.43 1:34.70
8 5209 Mailloux Keenan 7 More Than 7   13:42.88 1:46:29.31 1:38.01
9 5203 Erickson Beau 7 More Than 7   14:02.70 2:00:32.01 1:57.83
10 5206 Bonner Ethen 8 More Than 7   14:03.38 2:14:35.39 1:58.51

Team - Lewistown

Finish Position - 3

Team Score (places): 93

Team Score (times): 1:06:14.17

Ave Time:13:14.83

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5029 Dalton Haugen 8 4 4 12:14.28 12:14.28 0:09.41
2 5031 Maxx Ray 7 8 12 12:49.82 25:04.10 0:44.95
3 5027 Wyatt Elam 7 9 21 12:51.99 37:56.09 0:47.12
4 5032 Carter Wichman 7 21 42 13:26.40 51:22.49 1:21.53
5 5026 Remington Cattaneo 8 51 93 14:51.68 1:06:14.17 2:46.81
6 5033 Sean Zimmer 7 (60) (153) 15:08.02 1:21:22.19 3:03.15
7 5028 Aiden Elhert 7 (78) (231) 18:07.29 1:39:29.48 6:02.42

Team - Lewis & Clark

Finish Position - 4

Team Score (places): 127

Team Score (times): 1:08:12.09

Ave Time:13:38.42

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5013 Silas Walton 7 15 15 13:13.36 13:13.36 1:08.49
2 5010 Sennett Pizzolato 7 16 31 13:13.59 26:26.95 1:08.72
3 5006 Tucker Bradley 8 17 48 13:16.26 39:43.21 1:11.39
4 5012 Boone Roan 6 37 85 14:09.31 53:52.52 2:04.44
5 5014 Alex Woods 7 42 127 14:19.57 1:08:12.09 2:14.70
6 5011 Syler Pizzolato 6 (44) (171) 14:29.18 1:22:41.27 2:24.31
7 5009 Eckley Jackson 6 (48) (219) 14:40.79 1:37:22.06 2:35.92
8 5007 Simon Dougl;as 6 More Than 7   15:05.11 1:52:27.17 3:00.24
9 5005 Alexander Beam 6 More Than 7   15:23.79 2:07:50.96 3:18.92
10 5008 Keatin Hertz 7 More Than 7   15:51.51 2:23:42.47 3:46.64

Team - Laurel

Finish Position - 5

Team Score (places): 140

Team Score (times): 1:08:13.39

Ave Time:13:38.68

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 4957 Garrett Martin 8 11 11 12:54.96 12:54.96 0:50.09
2 4955 Andrew Johnson 8 30 41 13:44.16 26:39.12 1:39.29
3 4956 Theron Klebe 6 32 73 13:49.19 40:28.31 1:44.32
4 4954 Jonah Henry 8 33 106 13:51.36 54:19.67 1:46.49
5 4950 Caleb Burton 6 34 140 13:53.72 1:08:13.39 1:48.85
6 4953 Owen Foote 7 (39) (179) 14:09.95 1:22:23.34 2:05.08
7 4949 Samuel Broyles 7 (46) (225) 14:35.15 1:36:58.49 2:30.28
8 4952 Kincade Flesch 8 More Than 7   14:40.06 1:51:38.55 2:35.19
9 4958 Cooper Sampson 7 More Than 7   14:41.74 2:06:20.29 2:36.87
10 4951 Max Caswell 7 More Than 7   14:50.61 2:21:10.90 2:45.74

Team - Castle Rock

Finish Position - 6

Team Score (places): 147

Team Score (times): 1:08:44.42

Ave Time:13:44.88

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 4839 Gavin Budge 7 3 3 12:13.74 12:13.74 0:08.87
2 4847 Ridge Wohler 8 18 21 13:17.33 25:31.07 1:12.46
3 4846 Tucker Rice 8 23 44 13:30.11 39:01.18 1:25.24
4 4845 Keaton Miller 7 49 93 14:44.35 53:45.53 2:39.48
5 4843 Luke Floyd 7 54 147 14:58.89 1:08:44.42 2:54.02
6 4838 Ethan Brown 7 (64) (211) 15:24.29 1:24:08.71 3:19.42
7 4844 Trae Headlee 6 (68) (279) 15:52.29 1:40:01.00 3:47.42
8 4842 Josh Ebel 8 More Than 7   18:12.08 1:58:13.08 6:07.21

Team - Elder Grove

Finish Position - 7

Team Score (places): 183

Team Score (times): 1:10:28.51

Ave Time:14:05.70

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 4879 Chris Romans 8 27 27 13:41.48 13:41.48 1:36.61
2 4872 Palmer Coleman 6 31 58 13:47.69 27:29.17 1:42.82
3 4878 Joe Reed 7 38 96 14:09.88 41:39.05 2:05.01
4 4880 Isaiah Van Ballegooyen 7 40 136 14:13.64 55:52.69 2:08.77
5 4874 Kyler Klein 6 47 183 14:35.82 1:10:28.51 2:30.95
6 4873 Connor Engle 6 (55) (238) 15:00.20 1:25:28.71 2:55.33
7 4876 Lincoln Lees 6 (62) (300) 15:20.77 1:40:49.48 3:15.90
8 4871 Rieldand Chidester 6 More Than 7   15:47.20 1:56:36.68 3:42.33
9 4875 Gage Larson 6 More Than 7   16:29.62 2:13:06.30 4:24.75
10 4877 Andrew Phillips 7 More Than 7   17:16.00 2:30:22.30 5:11.13

Team - Medicine Crow

Finish Position - 8

Team Score (places): 194

Team Score (times): 1:11:12.81

Ave Time:14:14.56

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5063 Gavin Jefferson 8 12 12 12:57.50 12:57.50 0:52.63
2 5064 Landon Jefferson 7 36 48 14:04.24 27:01.74 1:59.37
3 5065 Christian Jones 7 43 91 14:21.58 41:23.32 2:16.71
4 5061 Jaxson Harris 8 50 141 14:51.05 56:14.37 2:46.18
5 5062 Elijah High Hawk 7 53 194 14:58.44 1:11:12.81 2:53.57
6 5066 Keegan Walker 7 (56) (250) 15:03.47 1:26:16.28 2:58.60
7 5068 Ira Wright 7 (61) (311) 15:10.14 1:41:26.42 3:05.27
8 5067 Zachary Waring 8 More Than 7   15:18.38 1:56:44.80 3:13.51

Team - Wyola

Finish Position - 9

Team Score (places): 204

Team Score (times): 1:11:32.48

Ave Time:14:18.50

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5242 Alberto Spotted 8 7 7 12:43.84 12:43.84 0:38.97
2 5241 Raziah Gardner 6 29 36 13:42.99 26:26.83 1:38.12
3 5226 Trent Morrison 6 52 88 14:54.63 41:21.46 2:49.76
4 5243 Chester Turns Plenty 8 57 145 15:04.86 56:26.32 2:59.99
5 5244 Sean Turns Plenty 7 59 204 15:06.16 1:11:32.48 3:01.29
6 5239 Todd Amyotte 7 (69) (273) 15:59.36 1:27:31.84 3:54.49
7 5240 Joshua Buffalo 7 (74) (347) 16:43.41 1:44:15.25 4:38.54

Team - Trinity Lutheran

Finish Position - 10

Team Score (places): 244

Team Score (times): 1:13:20.56

Ave Time:14:40.11

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5157 Rusty Heger 8 35 35 13:57.97 13:57.97 1:53.10
2 5156 Cash Ackerman 6 41 76 14:16.86 28:14.83 2:11.99
3 5160 Brayden Osse 8 45 121 14:33.20 42:48.03 2:28.33
4 5163 Joey Reintsma 8 58 179 15:05.50 57:53.53 3:00.63
5 5161 Josh Patrick 8 65 244 15:27.03 1:13:20.56 3:22.16
6 5159 Boaz McKinney 7 (66) (310) 15:40.51 1:29:01.07 3:35.64
7 5158 Garrett Kaye 7 (67) (377) 15:44.62 1:44:45.69 3:39.75

Team - Pryor

Finish Position - 11

Team Score (places): 365

Team Score (times): 1:26:32.40

Ave Time:17:18.48

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5098 Ely Wall 8 63 63 15:20.83 15:20.83 3:15.96
2 5093 River Glenn 7 72 135 16:35.10 31:55.93 4:30.23
3 5094 Holden Hugs 8 73 208 16:40.38 48:36.31 4:35.51
4 5096 Tabias Melendrez 8 75 283 17:23.06 1:05:59.37 5:18.19
5 5097 Raefield Plain Feather 7 82 365 20:33.03 1:26:32.40 8:28.16

Team - St Charles Mission

Finish Position - 12

Team Score (places): 373

Team Score (times): 1:26:33.28

Ave Time:17:18.66

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5133 Alexander Junea 6 70 70 16:27.30 16:27.30 4:22.43
2 5131 Chase Bad Bear 6 71 141 16:30.67 32:57.97 4:25.80
3 5139 Zayon Strewart 8 76 217 17:30.63 50:28.60 5:25.76
4 5136 Larry Plain Bull 8 77 294 17:43.94 1:08:12.54 5:39.07
5 5137 Aaron Red Star 8 79 373 18:20.74 1:26:33.28 6:15.87
6 5138 Canaan Sees The Ground 8 (80) (453) 18:59.80 1:45:33.08 6:54.93
7 5135 Sioux Pius 8 (81) (534) 19:36.53 2:05:09.61 7:31.66

Team - Elysian

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 4896 Owen Hardy 8 Less Than 5   14:25.50 14:25.50 2:20.63
2 4895 Harrison Brucker 8 Less Than 5   14:47.72 29:13.22 2:42.85
3 4897 Luke McCall 8 Less Than 5   15:25.75 44:38.97 3:20.88

Team - Pretty Eagle

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5081 Cylis Phelan 8 Less Than 5   14:06.06 14:06.06 2:01.19
2 5079 Ryden Armajo 7 Less Than 5   14:35.76 28:41.82 2:30.89
3 5080 Kingston Hugs 7 Less Than 5   15:25.03 44:06.85 3:20.16

Team - Riverside

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5119 Zeke Mann 7 Less Than 5   15:06.88 15:06.88 3:02.01
2 5120 Elias Wight 6 Less Than 5   15:43.37 30:50.25 3:38.50

Team - St. Francis

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name Grade O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 5155 Collin Dunn 7 Less Than 5   13:53.31 13:53.31 1:48.44