Left Banner
 
 

Longmire 5k

Age Group Results

July 19, 2019


Accurate Results | Every Time Competitive Timing


5k Men: 1-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-99
5k Women: 1-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-99
Fun Run Men: 1-19 30-39 40-49 50-59 60-99
Fun Run Women: 20-29 30-39 40-49 50-59 60-99

5k

Top

Female 19 and Under

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Makeelie Hink Clinton AR 1683 12 3 25:28.43 25:28.43 0:00.00 8:13/M
2 Grace Fenton Belle Rive IL 1756 14 41 40:45.85 40:48.68 0:02.83 13:09/M
Top

Female 20 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Lauren Reese Saratoga Springs UT 1639 26 20 33:50.13 33:52.22 0:02.09 10:55/M
2 Stephanie Tynan Vancouver WA 1638 27 21 33:50.61 33:51.88 0:01.27 10:55/M
3 Heidi Haines Buffalo WY 1714 29 48 43:26.38 43:28.80 0:02.42 14:01/M
4 Taylor Koch Kaycee WY 1703 28 50 44:16.77 44:28.97 0:12.20 14:17/M
Top

Female 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Brandi Sullivan Buffalo WY 1784 33 1 23:03.57 23:07.53 0:03.96 7:26/M
2 Jess White Easley SC 1620 36 4 26:23.78 26:23.78 0:00.00 8:31/M
3 Kathrine Ross Gillette WY 1721 38 5 26:39.95 26:41.35 0:01.40 8:36/M
4 Heather Orbeck Burlington MI 1656 37 7 27:46.17 27:50.70 0:04.53 8:57/M
5 Jennifer Majewski Mequon WI 1710 35 8 28:16.51 28:21.37 0:04.86 9:07/M
6 Spring Laplante Reno NV 1631 38 12 30:01.33 30:07.14 0:05.81 9:41/M
7 Carissa Hostetler Buffalo WY 1627 34 19 33:13.10 33:42.57 0:29.47 10:43/M
8 Alessa Karlin Beaverton OR 1688 30 22 33:57.13 34:14.74 0:17.61 10:57/M
9 Chelsea Puente Buffalo WY 1783 36 25 35:23.18 35:38.35 0:15.17 11:25/M
10 Shannon Lavey Fort Collins CO 1782 38 26 35:23.51 35:38.47 0:14.96 11:25/M
11 Jennifer Dagg Belle Rive IL 1755 30 43 40:48.13 40:51.22 0:03.09 13:10/M
12 Daphne Schauber Annapolis MD 1670 37 44 40:48.74 41:01.65 0:12.91 13:10/M
13 Mckenzie Salotti Vaughn MT 1778 30 59 47:45.84 48:03.75 0:17.91 15:24/M
Top

Female 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Andee Swann Morristown TN 1736 42 2 24:19.13 24:20.62 0:01.49 7:51/M
2 Kim Koon Edmonds WA 1724 45 6 27:26.80 27:32.65 0:05.85 8:51/M
3 Rebecca Wright Bedford IN 1699 48 9 28:36.07 28:36.07 0:00.00 9:14/M
4 Holly Egan Manahawkin NJ 1696 44 15 31:38.74 31:44.27 0:05.53 10:12/M
5 Cory Hudson Rawlins WY 1776 40 16 32:23.39 32:37.65 0:14.26 10:27/M
6 Andrea Ridgway Pine CO 1636 41 17 32:46.56 32:53.91 0:07.35 10:34/M
7 Terri Tabor Gillette WY 1712 45 24 34:47.10 35:04.00 0:16.90 11:13/M
8 Larae McKee Loveland CO 1629 42 27 35:44.88 35:57.06 0:12.18 11:32/M
9 Amy Smith Loveland OK 1637 43 28 35:51.00 35:59.97 0:08.97 11:34/M
10 Jenney Thomson Papillion NE 1598 43 32 38:18.70 38:29.90 0:11.20 12:22/M
11 Jennifer Conner Lake Village AR 1694 42 33 38:25.22 38:40.76 0:15.54 12:24/M
12 Cheri Koch Kaycee WY 1704 47 49 44:15.66 44:29.09 0:13.43 14:17/M
13 Jennifer Nicolae Bar Nunn WY 1753 47 57 46:15.28 46:19.26 0:03.98 14:55/M
14 Kim Grassle Hayden ID 1695 48 74 1:11:24.81 1:11:29.45 0:04.64 23:02/M
Top

Female 50 to 59

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Donna Brown Sylacauga AL 1700 58 10 29:28.62 29:32.57 0:03.95 9:31/M
2 Juli Salman Las Vegas NM 1730 56 11 29:35.73 29:44.97 0:09.24 9:33/M
3 Pamela Larrance Forest Ranch CA 1745 54 14 31:22.26 31:42.98 0:20.72 10:07/M
4 Susan Aschenbrenner Yelm WA 1616 54 18 32:49.74 33:06.10 0:16.36 10:35/M
5 Ruth Bessinger Kailua HI 1761 53 30 37:02.05 37:04.79 0:02.74 11:57/M
6 Jill Pex Portland OR 1758 55 36 39:22.82 39:50.42 0:27.60 12:42/M
7 Mara Curran Bradenton FL 1685 52 39 40:23.67 40:39.51 0:15.84 13:02/M
8 Nancy Kuliesis Indianapolis IN 1746 51 40 40:37.80 40:48.31 0:10.51 13:06/M
9 Kim Adams Orlando FL 1678 53 46 41:53.81 42:00.72 0:06.91 13:31/M
10 Dani Schwader Winfred SD 1747 52 51 44:18.10 44:24.61 0:06.51 14:17/M
11 Melissa Sager Murfreesboro TN 1735 57 52 44:19.38 44:37.67 0:18.29 14:18/M
12 Karen Surbrugg Brighton CO 1732 57 53 44:37.67 44:47.70 0:10.03 14:24/M
13 Shelly Vannoy Kaysville UT 1611 56 54 44:38.21 45:03.60 0:25.39 14:24/M
14 Carol Linder Las Vegas NM 1729 59 56 45:25.88 45:44.40 0:18.52 14:39/M
15 Susan Thurston San Angelo TX 1604 54 61 48:41.75 48:59.44 0:17.69 15:43/M
16 Emmie Tehranchi Cypress TX 1675 59 67 55:09.38 55:18.13 0:08.75 17:48/M
17 Angela Richardson Kingston TN 1599 55 69 1:01:26.20 1:01:49.00 0:22.80 19:49/M
18 Rosanna Knight-Parker Gillette WY 1780 58 71 1:02:07.38 1:02:27.34 0:19.96 20:02/M
19 Penny Farley Cedar City UT 1667 58 72 1:11:20.37 1:11:29.23 0:08.86 23:01/M
20 Bobbie Jo Newcomb Banner WY 1697 54 73 1:11:23.68 1:11:29.81 0:06.13 23:02/M
Top

Female 60 and Over

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Patricia Richards Olathe KS 1769 62 13 30:56.42 31:10.59 0:14.17 9:59/M
2 Jean Baum Yuma AZ 1662 62 23 34:26.82 34:38.27 0:11.45 11:07/M
3 Kelly Marble Buckeye AZ 1665 60 29 36:58.81 37:03.21 0:04.40 11:56/M
4 Salomeja Blanford Buffalo WY 1737 73 31 37:16.55 37:23.09 0:06.54 12:01/M
5 Jackie Walker Buffalo WY 1777 67 34 38:49.21 39:05.31 0:16.10 12:31/M
6 Jean Hardman Scottsboro AL 1591 62 35 39:15.34 39:29.52 0:14.18 12:40/M
7 Regina Caster Worden MT 1623 62 37 39:55.51 40:03.64 0:08.13 12:53/M
8 Ursula Stain Billings MT 1622 62 38 39:55.67 40:03.40 0:07.73 12:53/M
9 Diane Fay Knoxville TN 1633 71 42 40:46.23 40:49.44 0:03.21 13:09/M
10 Greg Marble Buckeye AZ 1666 61 45 40:50.64 41:10.26 0:19.62 13:11/M
11 Nancy Quin Buffalo WY 1618 63 47 42:40.27 42:43.20 0:02.93 13:46/M
12 Elaine McKnight Ada OK 1731 66 55 45:25.64 45:44.69 0:19.05 14:39/M
13 Nancy Hilstad Buffalo WY 1619 65 58 46:48.22 46:51.58 0:03.36 15:06/M
14 Kathy Breipohl Bothell WA 1725 61 60 47:55.98 48:02.63 0:06.65 15:28/M
15 Lynne Johnson Afton MN 1686 75 62 52:01.84 52:10.18 0:08.34 16:47/M
16 Melanie Henricksen Afton MN 1687 69 63 52:41.75 52:49.77 0:08.02 17:00/M
17 Virginia Brough Page AZ 1668 61 64 52:46.68 52:53.56 0:06.88 17:02/M
18 Val Brown Sheridan WY 1722 63 65 54:02.22 54:23.09 0:20.87 17:26/M
19 Debbie Schaubroeck New Windsor IL 1715 67 66 54:56.36 55:06.69 0:10.33 17:43/M
20 Vicki Matta Waco TX 1677 62 68 55:09.74 55:18.00 0:08.26 17:48/M
21 Susan Ullrich Gillette WY 1779 64 70 1:02:06.20 1:02:27.18 0:20.98 20:02/M
22 Sandy Morford Pierre SD 1679 61 75 1:18:18.99 1:18:30.35 0:11.36 25:16/M
23 Evelyn Halbrook Cypress TX 1676 67 76 1:18:23.63 1:18:33.90 0:10.27 25:17/M
Top

Male 19 and Under

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Jonathan Thomson Papillion NE 1597 15 4 24:42.33 24:42.33 0:00.00 7:58/M
2 Bridger Wheeler Cheyenne WY 1701 13 9 26:36.21 26:39.19 0:02.98 8:35/M
3 Cody Orbeck Burlington MI 1658 11 23 37:16.39 37:21.29 0:04.90 12:01/M
Top

Male 20 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Ethan Thomas Buffalo WY 1654 22 13 28:45.22 28:45.22 0:00.00 9:17/M
Top

Male 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 John Conner Lake Village AR 1693 39 5 24:50.37 24:52.61 0:02.24 8:01/M
2 David Puente Buffalo WY 1781 36 11 27:26.74 27:40.49 0:13.75 8:51/M
Top

Male 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Todd Hink Gillette WY 1682 49 1 22:42.85 22:42.85 0:00.00 7:20/M
2 Danny Harrison Athens AL 1713 41 3 22:59.74 23:00.57 0:00.83 7:25/M
3 Anthony Hudson Rawlins WY 1775 41 10 26:37.31 26:54.35 0:17.04 8:35/M
4 Jock White Easley SC 1621 46 12 27:45.79 27:47.35 0:01.56 8:57/M
5 Max Coomer Ranchester WY 1759 44 16 30:00.61 30:23.93 0:23.32 9:41/M
6 Scott Thomson Papillion NE 1596 45 22 34:14.03 34:24.32 0:10.29 11:03/M
7 Jasson Orbeck Burlington MI 1657 45 24 37:16.63 37:21.55 0:04.92 12:01/M
8 Garry Conrad Titusville FL 1626 49 27 45:21.83 45:35.15 0:13.32 14:38/M
Top

Male 50 to 59

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Rick Surbrugg Brighton CO 1733 57 6 25:14.03 25:16.27 0:02.24 8:08/M
2 Glenn Todd Bessinger Kailua HI 1760 50 7 25:29.20 25:31.61 0:02.41 8:13/M
3 Kevin Heller Auburn IN 1605 53 15 29:52.49 29:58.09 0:05.60 9:38/M
4 Greg Wheeler Cheyenne WY 1702 55 17 30:57.69 31:01.02 0:03.33 9:59/M
5 Tim Sager Murfreesboro TN 1734 52 18 30:58.30 31:05.53 0:07.23 9:59/M
6 David McKee Loveland CO 1630 52 19 31:00.48 31:11.86 0:11.38 10:00/M
7 Marvin Tabor Gillette WY 1711 59 20 33:42.91 33:57.09 0:14.18 10:53/M
8 Billy MacKey Cheyenne WY 1603 57 21 33:54.96 33:58.61 0:03.65 10:56/M
9 John Curran Bradenton FL 1684 52 25 40:23.55 40:39.44 0:15.89 13:02/M
10 Darrell Richardson Kingston TN 1600 56 30 1:01:26.06 1:01:49.20 0:23.14 19:49/M
Top

Male 60 and Over

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Mark Reeves Buffalo WY 1720 60 2 22:49.00 22:49.00 0:00.00 7:22/M
2 Daniel Lubken Gillette WY 1727 68 8 25:33.32 25:40.33 0:07.01 8:15/M
3 Dale Norris Lenexa KS 1691 65 14 29:47.00 30:01.71 0:14.71 9:36/M
4 Kelly Vannoy Kaysville UT 1612 63 26 44:40.10 45:04.33 0:24.23 14:25/M
5 Tim Brown Sheridan WY 1723 65 28 54:18.22 54:40.11 0:21.89 17:31/M
6 Michael Schaubroeck New Windsor IL 1717 70 29 54:54.45 55:05.96 0:11.51 17:43/M
 

Fun Run

Top

Female 20 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Kenzi Hoda Kiln MS 1772 20 1 12:57.03 13:05.10 0:08.07 12:57/M
2 Katie Bozner Corona CA 1788 24 3 14:24.90 14:30.46 0:05.56 14:25/M
3 Ashlee Albritton Mayo FL 1593 23 4 14:31.07 14:32.45 0:01.38 14:31/M
4 Meg Duggan Overland Park KS 1718 20 14 15:39.33 15:39.33 0:00.00 15:39/M
5 Danielle Linn Titusville FL 1625 29 35 18:32.67 18:32.67 0:00.00 18:33/M
Top

Female 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Brittany Rychlik Boling TX 1663 38 7 14:31.86 14:31.86 0:00.00 14:32/M
2 Chelsea Buher Powell WY 1741 30 13 15:22.47 15:37.05 0:14.58 15:22/M
3 Laura Anderson Buffalo WY 1773 30 22 17:27.08 17:48.98 0:21.90 17:27/M
4 Emily Butler Louisville KY 1640 34 34 18:27.78 18:43.41 0:15.63 18:28/M
Top

Female 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Sharon Kerbs Hillsboro OR 1766 41 2 13:06.50 13:15.21 0:08.71 13:07/M
2 Amy Vitale Midland TX 1738 41 6 14:31.85 14:33.86 0:02.01 14:32/M
3 Robin Heller Auburn IN 1606 48 9 15:02.29 15:02.29 0:00.00 15:02/M
4 Chrissy Hakeman Lake Norden SD 1726 48 10 15:06.94 15:16.85 0:09.91 15:07/M
5 Laura McCray Mayo FL 1592 49 12 15:21.78 15:27.59 0:05.81 15:22/M
6 Melanie Emmert Blytheville AR 1669 47 20 17:12.99 17:35.98 0:22.99 17:13/M
7 Tangi Shavlik Buffalo WY 1774 40 21 17:26.93 17:49.04 0:22.11 17:27/M
8 Lisa Kidd Smyrna TN 1770 45 25 17:38.02 17:57.45 0:19.43 17:38/M
9 Amanda Nye Cheyenne WY 1744 40 27 17:45.35 18:02.80 0:17.45 17:45/M
10 Heather Carroll Monongahela PA 1652 44 45 20:36.36 20:45.18 0:08.82 20:36/M
Top

Female 50 to 59

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Laura Buher Lawrenceville IL 1740 59 11 15:17.73 15:34.06 0:16.33 15:18/M
2 Leslie Duggan Overland Park KS 1716 57 15 15:39.63 15:39.71 0:00.08 15:40/M
3 Tina Clumpner Buffalo WY 1655 55 16 15:40.01 15:47.39 0:07.38 15:40/M
4 Candy Bozner Corona CA 1786 56 17 16:05.34 16:25.97 0:20.63 16:05/M
5 Robin Gates Perkinston MS 1607 54 23 17:31.90 17:39.85 0:07.95 17:32/M
6 Karen Kidd Smyrna TN 1771 55 24 17:37.79 17:57.21 0:19.42 17:38/M
7 Daphne Simpson Pefferlaw ON 1748 58 36 18:36.29 18:54.66 0:18.37 18:36/M
8 Lou Ann Lane Broomfield CO 1614 57 38 18:39.70 18:44.19 0:04.49 18:40/M
9 Cris Rossi Hingham MA 1692 55 46 20:40.73 21:05.01 0:24.28 20:41/M
10 Debra Richardson Berthoud CO 1644 56 51 21:59.41 22:05.22 0:05.81 21:59/M
11 Anita M Wertz Powell WY 1689 57 53 24:44.40 24:52.73 0:08.33 24:44/M
12 Kristine Banowetz Charlotte IA 1765 58 54 25:08.22 25:21.67 0:13.45 25:08/M
Top

Female 60 and Over

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Karen Lane Windsor CO 1709 67 5 14:31.35 14:37.48 0:06.13 14:31/M
2 Gloria Tackett Titusville FL 1624 65 8 14:50.72 14:50.72 0:00.00 14:51/M
3 Rosetta Brown Gridley CA 1752 60 18 16:09.27 16:19.70 0:10.43 16:09/M
4 Diana Barber Oroville CA 1750 64 19 16:11.24 16:21.46 0:10.22 16:11/M
5 Cynthia Kaan Harrison NE 1610 68 26 17:44.70 18:01.93 0:17.23 17:45/M
6 Karen Keener Louisville KY 1642 61 28 17:59.41 18:14.67 0:15.26 17:59/M
7 Deb Correll North Platte NE 1708 66 29 18:05.10 18:11.85 0:06.75 18:05/M
8 Marlene Correll Scottsbluff NE 1706 64 30 18:07.61 18:14.19 0:06.58 18:08/M
9 Kay Bollinger Billings MT 1613 74 31 18:11.77 18:31.48 0:19.71 18:12/M
10 Sami Long Kopelman Vancouver WA 1609 72 32 18:11.79 18:31.41 0:19.62 18:12/M
11 Elizabeth Hoagland Cub Run KY 1757 64 33 18:22.88 18:26.16 0:03.28 18:23/M
12 Kathleen Royster Niceville FL 1659 62 37 18:38.49 18:56.10 0:17.61 18:38/M
13 Terrell Tumlinson Commerce City CO 1763 62 39 18:40.45 18:51.98 0:11.53 18:40/M
14 Linda Lee Hephzibah GA 1595 63 40 18:51.29 18:59.14 0:07.85 18:51/M
15 Cathy Weeks Cairo NY 1594 65 41 19:08.22 19:10.57 0:02.35 19:08/M
16 Sally Caplan Roswell GA 1634 69 42 19:13.86 19:16.48 0:02.62 19:14/M
17 Clara Ioerger Las Cruces NM 1649 71 43 20:01.66 20:08.88 0:07.22 20:02/M
18 Judy Witherspoon Monongahela PA 1653 67 44 20:34.84 20:45.37 0:10.53 20:35/M
19 Debbie Vanlandingham Washington IL 1673 64 47 21:09.35 21:24.04 0:14.69 21:09/M
20 Cherrill Vanlandingham Washington IL 1672 81 48 21:09.61 21:22.99 0:13.38 21:10/M
21 Kathy Sianko Hugo MN 1680 64 49 21:37.82 21:49.62 0:11.80 21:38/M
22 Martha Gisselbeck Hugo MN 1681 64 50 21:38.36 21:49.54 0:11.18 21:38/M
23 Barbara McCarrick Longmont CO 1646 77 52 22:01.17 22:05.16 0:03.99 22:01/M
24 Marilyn Mihara Casper WY 1754 79 55 25:22.64 25:27.21 0:04.57 25:23/M
Top

Male 19 and Under

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Colton Cobb Buher Lawrenceville IL 1742 10 1 12:16.18 12:31.87 0:15.69 12:16/M
2 Dakota Carroll Monongahela PA 1651 7 3 13:49.16 13:57.15 0:07.99 13:49/M
Top

Male 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 James Carroll Monongahela PA 1650 39 11 17:06.58 17:19.47 0:12.89 17:07/M
2 Josh Butler Louisville KY 1641 37 14 17:57.81 18:14.57 0:16.76 17:58/M
Top

Male 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Charles Rychlik Boling TX 1664 43 6 14:29.29 14:29.29 0:00.00 14:29/M
2 Charlie Vitale Midland TX 1739 40 7 14:33.81 14:33.81 0:00.00 14:34/M
3 Lance Nye Cheyenne WY 1743 48 13 17:44.15 18:02.34 0:18.19 17:44/M
Top

Male 50 to 59

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Stacy Hakeman Lake Norden SD 1728 50 5 14:27.16 14:27.16 14:27/M
2 Jeffrey Gates Perkinston MS 1608 54 12 17:33.67 17:41.44 0:07.77 17:34/M
3 John Murray Pefferlaw ON 1749 54 19 18:37.49 18:55.49 0:18.00 18:37/M
Top

Male 60 and Over

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Robert Wallace Casper WY 1661 64 2 12:41.67 12:41.67 0:00.00 12:42/M
2 Wesley Hardman Scottsboro AL 1590 69 4 13:51.81 13:54.21 0:02.40 13:52/M
3 Fred Bjornberg Yelm WA 1617 61 8 14:58.18 15:16.40 0:18.22 14:58/M
4 Richard Bozner Corona CA 1787 64 9 16:04.35 16:25.02 0:20.67 16:04/M
5 Monty Small Bath MI 1628 69 10 16:54.43 17:03.92 0:09.49 16:54/M
6 Doug Correll Scottsbluff NE 1707 64 15 18:02.30 18:13.34 0:11.04 18:02/M
7 Gary Correll North Platte NE 1705 66 16 18:02.72 18:13.32 0:10.60 18:03/M
8 Steve Kovach Commerce City CO 1762 70 17 18:22.47 18:33.54 0:11.07 18:22/M
9 David Keener Louisville KY 1643 67 18 18:29.32 18:43.46 0:14.14 18:29/M
10 Michael Lane Broomfield CO 1615 67 20 18:39.20 18:44.01 0:04.81 18:39/M
11 Charles Broxson Niceville FL 1660 66 21 18:39.44 18:56.28 0:16.84 18:39/M
12 Barry Caplan Roswell GA 1635 68 22 19:12.85 19:15.31 0:02.46 19:13/M
13 Loran Richardson Berthoud CO 1645 66 23 19:53.52 20:01.26 0:07.74 19:54/M
14 Al Ioerger Las Cruces NM 1648 71 24 19:58.47 20:05.47 0:07.00 19:58/M
15 Richard McCarrick Longmont CO 1647 79 25 21:58.89 22:04.28 0:05.39 21:59/M
16 Warren H Wertz Powell WY 1690 67 26 24:43.65 24:53.69 0:10.04 24:44/M
17 Gene Banowetz Charlotte IA 1764 73 27 25:08.99 25:22.22 0:13.23 25:09/M

*Overall place within gender.