Competitive Timing

Frontier Conference | live

Frontier Conference | live

November 02, 2012


Accurate Results | Every Time Competitive Timing

Table of Contents

Finish List - Women - Frontier Conference Women - General Classification
Team Summary - Women - Frontier Conference Women - General Classification
Team Detail - Women - Frontier Conference Women - General Classification
Finish List - Men - Frontier Conference Men - General Classification
Team Summary - Men - Frontier Conference Men - General Classification
Team Detail - Men - Frontier Conference Men - General Classification
Top

Overall Finish List - Men

Frontier Conference Men

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

Grade

 

1

1

89

Dave Marks Lewis-Clark

25:50.2

5:12/M

SR

 

2

2

108

Oliver Lange Westminster (Utah)

26:28.1

5:20/M

JR

 

3

3

91

Jimmy Oribo Lewis-Clark

26:39.5

5:22/M

SR

 

4

4

71

Abdi Ismail Dickinson St.

26:47.0

5:23/M

JR

 

5

5

68

Derrick Williams Carroll

26:52.8

5:24/M

FR

 

6

6

69

Dante Carter Dickinson St.

27:04.2

5:27/M

FR

 

7

7

62

Dennis Leigh Carroll

27:05.5

5:27/M

JR

 

8

8

65

Sancho Ridesatthedoor Carroll

27:11.1

5:28/M

JR

 

9

9

64

Lyle Pocha Carroll

27:16.5

5:29/M

SO

 

10

10

75

Denis Patrick Dickinson St.

27:22.0

5:30/M

JR

 

11

11

82

Rico Gutierriz Great Falls

27:26.1

5:31/M

JR

 

12

12

83

Andrew Hornung Great Falls

27:30.1

5:32/M

SR

 

13

13

61

Connor Garcia Carroll

27:42.0

5:34/M

FR

 

14

14

74

Eddie Meneses Dickinson St.

27:49.5

5:36/M

SO

 

15

15

92

Nick Pierson Lewis-Clark

28:03.4

5:39/M

JR

 

16

16

88

Andy Keim Lewis-Clark

28:08.7

5:40/M

SR

 

17

17

93

Hayden Randall Lewis-Clark

28:09.0

5:40/M

JR

 

18

18

77

Dustin Sandbak Dickinson St.

28:09.4

5:40/M

JR

 

19

19

94

Conor Smith Lewis-Clark

28:23.2

5:43/M

FR

 

20

20

95

Jacob Wimpenny Lewis-Clark

28:26.8

5:43/M

SO

 

21

21

110

Matt Nagie Westminster (Utah)

28:36.0

5:45/M

SO

 

22

22

66

Austin Stuchell Carroll

28:42.2

5:46/M

SR

 

23

23

67

Ryan Utsey Carroll

28:43.1

5:47/M

SR

 

24

24

81

Miguel Flores Great Falls

28:43.1

5:47/M

JR

 

25

25

107

Sam Kohll Westminster (Utah)

28:45.2

5:47/M

FR

 

26

(> 7)

87

Dylan Crevelt Lewis-Clark

28:50.9

5:48/M

FR

 

27

(> 7)

60

Chase Constantine Carroll

28:59.7

5:50/M

FR

 

28

(> 7)

63

Terry McClement Carroll

29:05.5

5:51/M

FR

 

29

26

103

Brendan Cassidy Westminster (Utah)

29:08.9

5:52/M

FR

 

30

27

109

Jef Marsicola Westminster (Utah)

29:18.3

5:54/M

JR

 

31

28

76

Nick Priego Dickinson St.

29:25.3

5:55/M

FR

 

32

29

72

Delano Lilly Dickinson St.

29:36.2

5:57/M

FR

 

33

30

99

Shawn Peden Rocky Mountain

29:40.1

5:58/M

FR

 

34

31

96

Michael Anderson Rocky Mountain

29:58.2

6:02/M

FR

 

35

32

84

Travis Price Great Falls

30:11.8

6:04/M

JR

 

36

33

97

Johnny Barnes Rocky Mountain

30:15.9

6:05/M

JR

 

37

(> 7)

73

Edgar Mendez Dickinson St.

30:19.2

6:06/M

SO

 

38

(> 7)

70

Ariel Hurtado Dickinson St.

30:19.2

6:06/M

JR

 

39

34

106

Jonas Kempf Westminster (Utah)

30:30.1

6:08/M

FR

 

40

35

104

Peter Chew Westminster (Utah)

30:30.5

6:08/M

SR

 

41

36

102

Riley Ruppenthal Rocky Mountain

30:47.9

6:12/M

FR

 

42

(> 7)

78

Clayton Steinmetz Dickinson St.

30:56.1

6:13/M

SO

 

43

37

100

Albert Rodriquez Rocky Mountain

31:43.5

6:23/M

FR

 

44

38

98

Ryan Hall Rocky Mountain

32:04.3

6:27/M

SR

 

45

39

101

Toryn Rogers Rocky Mountain

32:23.7

6:31/M

JR

 

46

40

79

Dylan Berget Great Falls

34:54.8

7:01/M

FR

 

47

41

85

Kristian Slater Great Falls

35:34.1

7:09/M

SO

 

48

42

80

Eddie Bossert Great Falls

41:21.1

8:19/M

SR

 

Top

Team Summary Report - Men

Frontier Conference Men

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Carroll

42

5

7

8

9

13

22

23

 

 

Top 5 Times: 2:16:08.1

 

2

Lewis-Clark

52

1

3

15

16

17

19

20

 

 

Top 5 Times: 2:16:50.9

 

2

Dickinson St.

52

4

6

10

14

18

28

29

 

 

Top 5 Times: 2:17:12.2

 

4

Westminster (Utah)

101

2

21

25

26

27

34

35

 

 

Top 5 Times: 2:22:16.7

 

5

Great Falls

119

11

12

24

32

40

41

42

 

 

Top 5 Times: 2:28:46.0

 

6

Rocky Mountain

167

30

31

33

36

37

38

39

 

 

Top 5 Times: 2:32:25.7

 
 
Top

Final Team Results - Men

Frontier Conference Men

Team - Carroll Finish Position - 1
Team Score (places): 42 Team Score (times): 2:16:08.1 Ave Time:27:13.6
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

68

Derrick Williams

FR

5

5

26:52.8

26:52.8

1:02.6

2

62

Dennis Leigh

JR

7

12

27:05.5

53:58.4

1:15.3

3

65

Sancho Ridesatthedoor

JR

8

20

27:11.1

1:21:09.6

1:20.9

4

64

Lyle Pocha

SO

9

29

27:16.5

1:48:26.1

1:26.3

5

61

Connor Garcia

FR

13

42

27:42.0

2:16:08.1

1:51.7

6

66

Austin Stuchell

SR

22

64

28:42.2

2:44:50.4

2:52.0

7

67

Ryan Utsey

SR

23

87

28:43.1

3:13:33.6

2:52.9

8

60

Chase Constantine

FR

More Than 7

 

28:59.7

3:42:33.3

3:09.5

9

63

Terry McClement

FR

More Than 7

 

29:05.5

4:11:38.9

3:15.3

 
Team - Lewis-Clark Finish Position - 2
Team Score (places): 52 Team Score (times): 2:16:50.9 Ave Time:27:22.1
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

89

Dave Marks

SR

1

1

25:50.2

25:50.2

0:00.0

2

91

Jimmy Oribo

SR

3

4

26:39.5

52:29.7

0:49.3

3

92

Nick Pierson

JR

15

19

28:03.4

1:20:33.1

2:13.2

4

88

Andy Keim

SR

16

35

28:08.7

1:48:41.8

2:18.4

5

93

Hayden Randall

JR

17

52

28:09.0

2:16:50.9

2:18.8

6

94

Conor Smith

FR

19

71

28:23.2

2:45:14.1

2:33.0

7

95

Jacob Wimpenny

SO

20

91

28:26.8

3:13:40.9

2:36.5

8

87

Dylan Crevelt

FR

More Than 7

 

28:50.9

3:42:31.8

3:00.6

 
Team - Dickinson St. Finish Position - 2
Team Score (places): 52 Team Score (times): 2:17:12.2 Ave Time:27:26.4
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

71

Abdi Ismail

JR

4

4

26:47.0

26:47.0

0:56.7

2

69

Dante Carter

FR

6

10

27:04.2

53:51.2

1:14.0

3

75

Denis Patrick

JR

10

20

27:22.0

1:21:13.3

1:31.8

4

74

Eddie Meneses

SO

14

34

27:49.5

1:49:02.8

1:59.3

5

77

Dustin Sandbak

JR

18

52

28:09.4

2:17:12.2

2:19.2

6

76

Nick Priego

FR

28

80

29:25.3

2:46:37.6

3:35.1

7

72

Delano Lilly

FR

29

109

29:36.2

3:16:13.8

3:46.0

8

73

Edgar Mendez

SO

More Than 7

 

30:19.2

3:46:33.0

4:28.9

9

70

Ariel Hurtado

JR

More Than 7

 

30:19.2

4:16:52.3

4:29.0

10

78

Clayton Steinmetz

SO

More Than 7

 

30:56.1

4:47:48.4

5:05.9

 
Team - Westminster (Utah) Finish Position - 4
Team Score (places): 101 Team Score (times): 2:22:16.7 Ave Time:28:27.3
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

108

Oliver Lange

JR

2

2

26:28.1

26:28.1

0:37.9

2

110

Matt Nagie

SO

21

23

28:36.0

55:04.1

2:45.8

3

107

Sam Kohll

FR

25

48

28:45.2

1:23:49.4

2:55.0

4

103

Brendan Cassidy

FR

26

74

29:08.9

1:52:58.3

3:18.6

5

109

Jef Marsicola

JR

27

101

29:18.3

2:22:16.7

3:28.1

6

106

Jonas Kempf

FR

34

135

30:30.1

2:52:46.8

4:39.8

7

104

Peter Chew

SR

35

170

30:30.5

3:23:17.3

4:40.3

 
Team - Great Falls Finish Position - 5
Team Score (places): 119 Team Score (times): 2:28:46.0 Ave Time:29:45.2
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

82

Rico Gutierriz

JR

11

11

27:26.1

27:26.1

1:35.8

2

83

Andrew Hornung

SR

12

23

27:30.1

54:56.2

1:39.8

3

81

Miguel Flores

JR

24

47

28:43.1

1:23:39.3

2:52.9

4

84

Travis Price

JR

32

79

30:11.8

1:53:51.1

4:21.5

5

79

Dylan Berget

FR

40

119

34:54.8

2:28:46.0

9:04.6

6

85

Kristian Slater

SO

41

160

35:34.1

3:04:20.2

9:43.9

7

80

Eddie Bossert

SR

42

202

41:21.1

3:45:41.3

15:30.8

 
Team - Rocky Mountain Finish Position - 6
Team Score (places): 167 Team Score (times): 2:32:25.7 Ave Time:30:29.1
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

99

Shawn Peden

FR

30

30

29:40.1

29:40.1

3:49.9

2

96

Michael Anderson

FR

31

61

29:58.2

59:38.3

4:07.9

3

97

Johnny Barnes

JR

33

94

30:15.9

1:29:54.2

4:25.7

4

102

Riley Ruppenthal

FR

36

130

30:47.9

2:00:42.2

4:57.7

5

100

Albert Rodriquez

FR

37

167

31:43.5

2:32:25.7

5:53.2

6

98

Ryan Hall

SR

38

205

32:04.3

3:04:30.0

6:14.0

7

101

Toryn Rogers

JR

39

244

32:23.7

3:36:53.8

6:33.5

Top

Overall Finish List - Women

Frontier Conference Women

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

Grade

 

1

1

3

Rhianna Grossman Carroll

18:38.3

6:01/M

JR

 

2

2

31

Kelsey Klettke Lewis-Clark

18:50.1

6:05/M

SR

 

3

3

49

Ana Richter Rocky Mountain

19:03.4

6:09/M

JR

 

4

4

32

Chelsey Leighton Lewis-Clark

19:16.8

6:13/M

SR

 

5

5

5

Bailey Hughes Carroll

19:19.5

6:14/M

FR

 

6

6

44

Rachael Hart Rocky Mountain

19:25.9

6:16/M

SO

 

7

7

6

Jordan Mathes Carroll

19:31.5

6:18/M

FR

 

8

8

4

Hannah Hafner Carroll

19:33.5

6:18/M

SO

 

9

9

28

Sophie Bush Lewis-Clark

19:42.1

6:21/M

SO

 

10

10

19

Brittany Young Dickinson St.

19:43.8

6:22/M

JR

 

11

11

10

Allie Reynolds Carroll

19:50.9

6:24/M

SO

 

12

12

22

Angela Martinez Great Falls

19:55.1

6:25/M

JR

 

13

13

11

Shelby Sweeny Carroll

20:02.0

6:28/M

SO

 

14

14

42

Autumn Charges Strong Rocky Mountain

20:03.1

6:28/M

FR

 

15

15

2

Greer Davis Carroll

20:08.6

6:30/M

FR

 

16

16

46

Selene Johnson Rocky Mountain

20:13.5

6:31/M

FR

 

17

17

36

Amanda Palmer Lewis-Clark

20:13.8

6:31/M

SR

 

18

18

41

Megan Breeding Rocky Mountain

20:22.5

6:34/M

JR

 

19

(> 7)

9

Maggie Parobek Carroll

20:25.8

6:35/M

FR

 

20

19

48

Mackenzie O'Dore Rocky Mountain

20:41.0

6:40/M

SO

 

21

20

24

Jenyffer Ortega Great Falls

20:44.3

6:41/M

JR

 

22

21

29

Nicole Dillavou Lewis-Clark

20:45.2

6:42/M

SO

 

23

22

47

Teri Lea McCormick Rocky Mountain

20:53.7

6:44/M

SR

 

24

(> 7)

43

Bailey Eich Rocky Mountain

21:01.9

6:47/M

SO

 

25

23

59

Jana Peale Westminster (Utah)

21:02.2

6:47/M

SO

 

26

24

39

Whitlee Young Lewis-Clark

21:06.3

6:48/M

SR

 

27

25

20

Nicole Brist Great Falls

21:07.0

6:49/M

FR

 

28

(> 7)

40

Joy Ballew Rocky Mountain

21:10.1

6:50/M

SO

 

29

(> 7)

1

Regan Bold Carroll

21:11.0

6:50/M

FR

 

30

26

34

Kayleigh McCoy Lewis-Clark

21:22.3

6:54/M

FR

 

31

27

21

Christina Bruce Great Falls

21:27.2

6:55/M

SR

 

32

(> 7)

51

Melissa Sweeney Rocky Mountain

21:37.2

6:58/M

SR

 

33

28

58

Rebecca Goldstein Westminster (Utah)

21:44.6

7:01/M

SO

 

34

(> 7)

26

Ashley Barnes Lewis-Clark

21:47.0

7:02/M

JR

 

35

29

57

Katrina England Westminster (Utah)

21:50.2

7:03/M

JR

 

36

30

52

Monique Arvisais-Anhalt Westminster (Utah)

21:51.3

7:03/M

SO

 

37

(> 7)

35

Anniekate Olson Lewis-Clark

21:51.7

7:03/M

JR

 

38

31

16

Stormie Sickler Dickinson St.

21:58.6

7:05/M

SO

 

39

32

54

Ideana Carrasco Westminster (Utah)

22:01.2

7:06/M

SO

 

40

(> 7)

45

Miranda Jellison Rocky Mountain

22:07.4

7:08/M

SO

 

41

(> 7)

8

Ariel Murtagh Carroll

22:11.5

7:09/M

SR

 

42

33

12

Breezy Boldon Dickinson St.

22:14.2

7:10/M

FR

 

43

(> 7)

50

Talitha Smith Rocky Mountain

22:14.7

7:10/M

SR

 

44

34

53

Emmalee Barajas Westminster (Utah)

22:17.0

7:11/M

SO

 

45

(> 7)

33

Hannah Maus Lewis-Clark

22:17.5

7:11/M

SO

 

46

35

25

Shelby Tritthart Great Falls

22:23.8

7:13/M

SR

 

47

(> 7)

37

Ashlie Renfro Lewis-Clark

22:26.4

7:14/M

SO

 

48

(> 7)

27

Shelby Beaudoin Lewis-Clark

22:29.3

7:15/M

JR

 

49

(> 7)

7

Marissa McBride Carroll

22:31.1

7:16/M

FR

 

50

36

23

Mariah Naegeli Great Falls

22:40.3

7:19/M

SO

 

51

37

17

Shelby Snare Dickinson St.

23:59.9

7:44/M

JR

 

52

38

55

Katrina Castro Westminster (Utah)

24:39.2

7:57/M

FR

 

53

(> 7)

56

Kaity Clements Westminster (Utah)

25:07.4

8:06/M

FR

 

54

39

13

Alysse Charlesworth Dickinson St.

25:34.0

8:15/M

FR

 

55

40

18

Marissa Stanton Dickinson St.

30:58.7

9:59/M

SO

 

56

41

14

Mardee Clark Dickinson St.

34:23.9

11:05/M

SO

 

Top

Team Summary Report - Women

Frontier Conference Women

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Carroll

32

1

5

7

8

11

13

15

 

 

Top 5 Times: 1:36:53.8

 

2

Lewis-Clark

53

2

4

9

17

21

24

26

 

 

Top 5 Times: 1:38:48.2

 

3

Rocky Mountain

57

3

6

14

16

18

19

22

 

 

Top 5 Times: 1:39:08.6

 

4

Great Falls

119

12

20

25

27

35

36

 

 

Top 5 Times: 1:45:37.6

 

5

Westminster (Utah)

142

23

28

29

30

32

34

38

 

 

Top 5 Times: 1:48:29.6

 

6

Dickinson St.

150

10

31

33

37

39

40

41

 

 

Top 5 Times: 1:53:30.6

 
 
Top

Final Team Results - Women

Frontier Conference Women

Team - Carroll Finish Position - 1
Team Score (places): 32 Team Score (times): 1:36:53.8 Ave Time:19:22.7
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

3

Rhianna Grossman

JR

1

1

18:38.3

18:38.3

0:00.0

2

5

Bailey Hughes

FR

5

6

19:19.5

37:57.8

0:41.1

3

6

Jordan Mathes

FR

7

13

19:31.5

57:29.4

0:53.1

4

4

Hannah Hafner

SO

8

21

19:33.5

1:17:02.9

0:55.1

5

10

Allie Reynolds

SO

11

32

19:50.9

1:36:53.8

1:12.5

6

11

Shelby Sweeny

SO

13

45

20:02.0

1:56:55.8

1:23.6

7

2

Greer Davis

FR

15

60

20:08.6

2:17:04.5

1:30.2

8

9

Maggie Parobek

FR

More Than 7

 

20:25.8

2:37:30.3

1:47.5

9

1

Regan Bold

FR

More Than 7

 

21:11.0

2:58:41.3

2:32.6

10

8

Ariel Murtagh

SR

More Than 7

 

22:11.5

3:20:52.9

3:33.1

11

7

Marissa McBride

FR

More Than 7

 

22:31.1

3:43:24.0

3:52.7

 
Team - Lewis-Clark Finish Position - 2
Team Score (places): 53 Team Score (times): 1:38:48.2 Ave Time:19:45.6
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

31

Kelsey Klettke

SR

2

2

18:50.1

18:50.1

0:11.8

2

32

Chelsey Leighton

SR

4

6

19:16.8

38:07.0

0:38.5

3

28

Sophie Bush

SO

9

15

19:42.1

57:49.2

1:03.7

4

36

Amanda Palmer

SR

17

32

20:13.8

1:18:03.0

1:35.5

5

29

Nicole Dillavou

SO

21

53

20:45.2

1:38:48.2

2:06.8

6

39

Whitlee Young

SR

24

77

21:06.3

1:59:54.6

2:28.0

7

34

Kayleigh McCoy

FR

26

103

21:22.3

2:21:17.0

2:43.9

8

26

Ashley Barnes

JR

More Than 7

 

21:47.0

2:43:04.0

3:08.7

9

35

Anniekate Olson

JR

More Than 7

 

21:51.7

3:04:55.8

3:13.4

10

33

Hannah Maus

SO

More Than 7

 

22:17.5

3:27:13.3

3:39.2

11

37

Ashlie Renfro

SO

More Than 7

 

22:26.4

3:49:39.8

3:48.1

12

27

Shelby Beaudoin

JR

More Than 7

 

22:29.3

4:12:09.2

3:50.9

 
Team - Rocky Mountain Finish Position - 3
Team Score (places): 57 Team Score (times): 1:39:08.6 Ave Time:19:49.7
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

49

Ana Richter

JR

3

3

19:03.4

19:03.4

0:25.1

2

44

Rachael Hart

SO

6

9

19:25.9

38:29.3

0:47.5

3

42

Autumn Charges Strong

FR

14

23

20:03.1

58:32.5

1:24.8

4

46

Selene Johnson

FR

16

39

20:13.5

1:18:46.0

1:35.2

5

41

Megan Breeding

JR

18

57

20:22.5

1:39:08.6

1:44.2

6

48

Mackenzie O'Dore

SO

19

76

20:41.0

1:59:49.7

2:02.6

7

47

Teri Lea McCormick

SR

22

98

20:53.7

2:20:43.4

2:15.4

8

43

Bailey Eich

SO

More Than 7

 

21:01.9

2:41:45.4

2:23.5

9

40

Joy Ballew

SO

More Than 7

 

21:10.1

3:02:55.5

2:31.7

10

51

Melissa Sweeney

SR

More Than 7

 

21:37.2

3:24:32.7

2:58.9

11

45

Miranda Jellison

SO

More Than 7

 

22:07.4

3:46:40.2

3:29.1

12

50

Talitha Smith

SR

More Than 7

 

22:14.7

4:08:55.0

3:36.4

 
Team - Great Falls Finish Position - 4
Team Score (places): 119 Team Score (times): 1:45:37.6 Ave Time:21:07.5
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

22

Angela Martinez

JR

12

12

19:55.1

19:55.1

1:16.7

2

24

Jenyffer Ortega

JR

20

32

20:44.3

40:39.4

2:05.9

3

20

Nicole Brist

FR

25

57

21:07.0

1:01:46.4

2:28.6

4

21

Christina Bruce

SR

27

84

21:27.2

1:23:13.7

2:48.9

5

25

Shelby Tritthart

SR

35

119

22:23.8

1:45:37.6

3:45.5

6

23

Mariah Naegeli

SO

36

155

22:40.3

2:08:17.9

4:01.9

 
Team - Westminster (Utah) Finish Position - 5
Team Score (places): 142 Team Score (times): 1:48:29.6 Ave Time:21:41.9
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

59

Jana Peale

SO

23

23

21:02.2

21:02.2

2:23.8

2

58

Rebecca Goldstein

SO

28

51

21:44.6

42:46.8

3:06.3

3

57

Katrina England

JR

29

80

21:50.2

1:04:37.0

3:11.8

4

52

Monique Arvisais-Anhalt

SO

30

110

21:51.3

1:26:28.3

3:12.9

5

54

Ideana Carrasco

SO

32

142

22:01.2

1:48:29.6

3:22.9

6

53

Emmalee Barajas

SO

34

176

22:17.0

2:10:46.6

3:38.6

7

55

Katrina Castro

FR

38

214

24:39.2

2:35:25.9

6:00.9

8

56

Kaity Clements

FR

More Than 7

 

25:07.4

3:00:33.3

6:29.0

 
Team - Dickinson St. Finish Position - 6
Team Score (places): 150 Team Score (times): 1:53:30.6 Ave Time:22:42.1
 

Bib No

Name

Grade

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

19

Brittany Young

JR

10

10

19:43.8

19:43.8

1:05.5

2

16

Stormie Sickler

SO

31

41

21:58.6

41:42.4

3:20.2

3

12

Breezy Boldon

FR

33

74

22:14.2

1:03:56.6

3:35.8

4

17

Shelby Snare

JR

37

111

23:59.9

1:27:56.6

5:21.5

5

13

Alysse Charlesworth

FR

39

150

25:34.0

1:53:30.6

6:55.6

6

18

Marissa Stanton

SO

40

190

30:58.7

2:24:29.3

12:20.4

7

14

Mardee Clark

SO

41

231

34:23.9

2:58:53.3

15:45.5