MOMS Trail Run

Age Group Results

May 29, 2021


Results By Competitive Timing Competitive Timing


20k Trail Run Men: Top Finishers 19-29 30-39 40-49 50-99
20k Trail Run Women: Top Finishers 11-18 19-29 30-39 40-49
10k Trail Run Men: Top Finishers 11-18 19-29 30-39 40-49 50-99
10k Trail Run Women: Top Finishers 11-18 19-29 30-39 40-49
2 Mile Walk Men: Top Finishers 1-10 11-18 19-29 30-39 40-49 50-99
2 Mile Walk Women: Top Finishers 1-10 11-18 19-29 30-39 40-49 50-99
Runagade 30K Men: Top Finishers 19-29 30-39 40-49 50-99
Runagade 30K Women: Top Finishers 30-39
Unknown Participant Men:
Unknown Participant Women:

20k Trail Run

Top

Female Overall Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Valyn Little Wolf Crow Agency MT 3440 33 1 1:41:18.93 3:01:08.65 1:19:49.72 8:10/M
2 Melaina Asencio Crow Agency MT 1600 30 2 1:54:07.93 1:54:10.37 0:02.44 9:12/M
3 Jill Alden Hardin MT 3420 31 6 2:09:00.36 2:09:08.54 0:08.18 10:24/M
Top

Female 11 to 18

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Karis Brightwings-Pease Lodge Grass MT 1588 12 7 2:10:09.04 2:10:11.48 0:02.44 10:30/M
2 Meadow Brightwings-Pease Lodge Grass MT 1587 11 9 2:46:04.34 2:46:06.78 0:02.44 13:24/M
3 Jackie Littlelight 1594 17 17 3:31:08.89 3:31:13.70 0:04.81 17:02/M
Top

Female 19 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Thea Skunkcap Crow Agency MT 1592 27 16 3:31:08.67 3:31:14.36 0:05.69 17:02/M
Top

Female 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Sariah Two Leggins Billingsbillings MT 1602 34 12 3:05:34.31 3:05:42.04 0:07.73 14:58/M
Top

Female 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Mallory Venne Hardin MT 1593 42 13 3:14:51.38 3:14:56.78 0:05.40 15:43/M
2 Amber White Hardin MT 1595 42 14 3:15:14.31 3:15:57.31 0:43.00 15:45/M
Top

Male Overall Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Kayden Stewart Lodge Grass MT 1591 13 3 1:54:48.31 1:54:50.75 0:02.44 9:16/M
2 D.j. Stewart Crow Agency MT 1611 32 4 2:05:30.55 2:29:51.07 24:20.52 10:07/M
3 Micah Falls Down Crow Agency MT 3417 14 5 2:08:21.91 2:08:26.06 0:04.15 10:21/M
Top

Male 19 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Wyatt Skunkcap Crow Agency MT 1716 26 18 3:37:58.32 3:37:58.32 17:35/M
Top

Male 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Edwin Plenty Hoops Lodge Grass MT 1596 34 15 3:19:27.16 3:19:34.66 0:07.50 16:05/M
Top

Male 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Timothy Brightwings-Pease 3416 41 10 2:46:08.53 2:46:10.97 0:02.44 13:24/M
2 Punky Stewart Crow Agency MT 1607 45 11 2:49:40.85 2:49:47.66 0:06.81 13:41/M
Top

Male 50 and Over

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Dennis Stewart Crow Agency MT 1608 56 8 2:41:50.95 2:41:59.42 0:08.47 13:03/M
 

10k Trail Run

Top

Female Overall Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Brinnajo Melendrez Crow Agency MT 3477 22 6 1:06:19.41 1:06:47.26 0:27.85 10:42/M
2 Mariah Whiteman Hardin MT 1583 13 11 1:09:27.00 1:09:29.99 0:02.99 11:12/M
3 Brooklynn Ladson Crow Agency MT 1628 12 12 1:09:57.34 1:09:57.68 0:00.34 11:17/M
Top

Female 11 to 18

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Dayvany Whiteman Hardin MT 1582 14 19 1:18:49.22 1:18:52.01 0:02.79 12:43/M
2 Zoey Real Bird Hardin MT 1639 12 20 1:23:21.04 1:23:23.32 0:02.28 13:27/M
3 Joselyn Nomee Crow Agency MT 1609 11 27 1:26:54.81 1:27:03.05 0:08.24 14:01/M
4 Marley Hugs Billings MT 1603 12 29 1:35:38.10 1:35:38.44 0:00.34 15:26/M
5 Lacey Old Coyote Crow Agency MT 1604 12 31 1:39:09.41 1:39:09.75 0:00.34 16:00/M
6 Amaurie Pretty Weasel Crow Agency MT 1584 16 34 1:49:51.13 1:49:57.17 0:06.04 17:43/M
Top

Female 19 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Deidra Donít Mix Crow Agency MT 3447 20 24 1:26:19.82 1:26:32.94 0:13.12 13:55/M
2 Zhane Not Afraid Crow Agency MT 3415 20 37 1:55:32.49 1:55:54.23 0:21.74 18:38/M
Top

Female 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Michelle Uffelman Hardin MT 3428 34 14 1:15:00.52 1:15:04.89 0:04.37 12:06/M
2 Brittany Bends Crow Agency MT 1612 31 15 1:16:58.18 1:17:08.49 0:10.31 12:25/M
3 Kelsey Roebling Hardin MT 1621 32 16 1:17:47.17 1:17:51.60 0:04.43 12:33/M
4 Tonya Francis Hardin MT 1622 32 17 1:17:47.67 1:17:52.31 0:04.64 12:33/M
5 Elizabeth Swank Bozeman MT 1629 39 28 1:34:36.79 1:35:03.30 0:26.51 15:16/M
Top

Female 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Gee Morrison 1605 47 18 1:18:40.58 1:19:15.83 0:35.25 12:41/M
2 Jolene Birdinground Billings MT 3438 48 22 1:24:26.72 1:24:47.65 0:20.93 13:37/M
3 Charlotte Badbear Crow Agency MT 3434 47 25 1:26:43.32 1:26:58.54 0:15.22 13:59/M
4 Ruby Ward Crow Agency MT 3426 47 30 1:37:03.76 1:37:11.29 0:07.53 15:39/M
5 Paulette Falls Down Crow Agency MT 1597 46 33 1:41:24.14 1:41:31.73 0:07.59 16:21/M
Top

Male Overall Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Mekhi Ladson Crow Agency MT 3430 13 1 48:45.32 48:45.66 0:00.34 7:52/M
2 Taylan Alden Crow Agency MT 1623 19 2 52:13.54 52:16.96 0:03.42 8:25/M
3 Jerimi Rutherford Crow Agency MT 1601 33 3 56:26.27 56:56.03 0:29.76 9:06/M
Top

Male 11 to 18

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Branlin Foote Crow Agency MT 3431 12 8 1:08:09.16 1:08:09.50 0:00.34 11:00/M
2 Miles Jefferson Crow Agency MT 3463 13 9 1:09:18.59 1:09:21.22 0:02.63 11:11/M
3 JJ Bends 1613 12 13 1:13:07.77 1:13:15.67 0:07.90 11:48/M
4 Isaias Falls Down Crow Agency MT 3418 12 21 1:24:12.59 1:24:20.66 0:08.07 13:35/M
5 Jaquan Not Afraid 1598 14 35 1:54:15.16 1:54:37.33 0:22.17 18:26/M
Top

Male 19 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Antawn Not Afraid 1599 21 32 1:41:18.22 1:41:40.25 0:22.03 16:20/M
Top

Male 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Isaiah Good Luck Crow Agency MT 3435 37 5 1:04:58.55 1:05:26.32 0:27.77 10:29/M
2 Bruce Goes Ahead Pretty 3454 30 10 1:09:21.94 1:09:51.09 0:29.15 11:11/M
3 Allen Stewart 3439 35 26 1:26:54.44 1:27:03.15 0:08.71 14:01/M
Top

Male 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Gabriel Hart Lame Deer MT 1644 45 7 1:07:10.43 1:07:14.11 0:03.68 10:50/M
2 Gary Birdinground Billings MT 3437 43 23 1:24:31.92 1:24:50.51 0:18.59 13:38/M
Top

Male 50 and Over

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Ben Asencio Crow Agency MT 3422 55 4 57:39.35 57:42.85 0:03.50 9:18/M
2 Wayne Not Afraid Crow Agency MT 3414 66 36 1:55:32.43 1:55:54.06 0:21.63 18:38/M
 

2 Mile Walk

Top

Female Overall Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Jailynn Knife 3443 14 2 17:43.90 17:48.87 0:04.97 8:52/M
2 Akeyda Adams 3444 15 3 18:24.33 18:29.05 0:04.72 9:12/M
3 Carly Alden Hardin MT 3436 11 4 19:06.53 19:06.94 0:00.41 9:33/M
Top

Female 10 and Under

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Babe Bird Saint Xavier MT 1619 8 27 35:36.72 36:05.95 0:29.23 17:48/M
2 Paulie Nomee 3450 9 34 38:23.51 38:36.83 0:13.32 19:12/M
3 Aurora Spang Crow Agency MT 1651 1 40 40:31.52 41:06.13 0:34.61 20:16/M
4 Aundreya Bends Crow Agency MT 1614 10 43 40:33.12 41:07.52 0:34.40 20:17/M
5 Kira McCrary Sheridan WY 3424 4 49 42:04.25 42:20.05 0:15.80 21:02/M
6 Audreena Don'T Mix 1632 9 60 44:16.09 44:35.64 0:19.55 22:08/M
7 Rosella Whitemanrunshim Lodge Grass MT 1636 7 69 51:43.27 51:58.58 0:15.31 25:52/M
8 Cayla McCrary Sheridan WY 3425 10 70 51:45.77 51:51.06 0:05.29 25:53/M
9 Chestyn Alden Hardin MT 1658 2 73 54:20.36 55:13.19 0:52.83 27:10/M
10 Baylee Alden Hardin MT 1660 8 79 1:00:22.31 1:01:18.69 0:56.38 30:11/M
11 Chezlie Alden Hardin MT 3479 10 80 1:00:25.88 1:01:18.68 0:52.80 30:13/M
12 Adrianna Chandler 1633 8 82 1:00:58.84 1:01:18.51 0:19.67 30:29/M
Top

Female 11 to 18

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Nevaeh Yellowtail 1662 15 5 19:52.95 19:58.12 0:05.17 9:56/M
2 Journey Hugs Hardin MT 1647 11 7 22:46.61 23:16.23 0:29.62 11:23/M
3 Adryelle Bird 1661 14 16 32:30.07 32:36.34 0:06.27 16:15/M
4 Dixie Real Bird Hardin MT 3451 16 17 32:34.50 32:57.93 0:23.43 16:17/M
5 Chesney Bird Saint Xavier MT 1618 12 25 35:16.43 35:46.82 0:30.39 17:38/M
6 Lacey Gunshows Wyola MT 1654 16 45 40:38.40 41:07.98 0:29.58 20:19/M
7 Jaci Ward Crow Agency MT 3427 16 47 40:57.34 41:10.26 0:12.92 20:29/M
8 Nellie Ruby Diaz Crow Agency MT 3465 11 66 50:32.03 51:10.11 0:38.08 25:16/M
Top

Female 19 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Amy Leider Hardin MT 1624 28 9 29:43.31 29:53.78 0:10.47 14:52/M
2 Tristy Horn Crow Agency MT 3473 20 15 32:21.53 32:53.38 0:31.85 16:11/M
3 Dawn Wilcken Billings MT 3453 19 18 32:35.16 32:58.65 0:23.49 16:18/M
4 Brandi Leider Billings MT 3429 27 36 38:35.09 38:46.67 0:11.58 19:18/M
5 Shania White Clay Wyola MT 1653 24 38 40:15.08 40:45.00 0:29.92 20:08/M
6 Adree Shield Crow Agency MT 1650 25 39 40:30.38 41:06.13 0:35.75 20:15/M
7 Christine Dont Mix 1652 26 42 40:32.52 41:07.17 0:34.65 20:16/M
8 Gwendale Good Luck Crow Agency MT 3446 26 52 42:55.29 43:25.28 0:29.99 21:28/M
9 Tia Hoops Billings MT 1616 29 63 48:33.68 48:56.32 0:22.64 24:17/M
10 Heidi Littleowl Hardin MT 1657 29 74 54:20.87 55:12.10 0:51.23 27:10/M
11 Gabrielle Little Owl Billings MT 3480 22 75 56:25.62 1:00:57.14 4:31.52 28:13/M
Top

Female 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Selena Rideshorse Crow Agency MT 3469 30 12 32:18.20 32:53.53 0:35.33 16:09/M
2 Char Hugs Hardin MT 1646 32 14 32:20.81 32:51.91 0:31.10 16:10/M
3 Faith Ladson Crow Agency MT 1626 37 23 33:56.75 34:27.48 0:30.73 16:58/M
4 Eva McCrary Sheridan WY 3423 38 32 37:39.24 37:55.05 0:15.81 18:50/M
5 Tamara Brightwings-Pease Lodge Grass MT 1586 35 57 43:51.14 44:08.63 0:17.49 21:56/M
6 Lindsay Carlson Billings MT 1585 30 64 48:34.60 48:57.55 0:22.95 24:17/M
7 Tawnya Bird Saint Xavier MT 1617 36 68 51:11.96 51:39.49 0:27.53 25:36/M
8 Valirie Little Owl Lodge Grass MT 3448 36 85 1:06:08.86 1:06:24.35 0:15.49 33:04/M
9 Tanya Stewart Crow Agency MT 1641 36 86 1:06:19.22 1:06:35.39 0:16.17 33:10/M
Top

Female 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Nalayna Bullinsight Crow Agency MT 3474 42 19 33:23.63 33:59.28 0:35.65 16:42/M
2 Nyla Bullinsight Crow Agency MT 3472 45 22 33:52.08 34:25.40 0:33.32 16:56/M
3 Heather Whitemanrunshim Lodge Grass MT 1634 46 33 37:39.71 37:55.32 0:15.61 18:50/M
4 Billiejo Brownfoote Crow Agency MT 3432 48 48 41:56.99 42:21.94 0:24.95 20:58/M
5 Amber Stewart Crow Agency MT 3460 41 55 43:26.44 43:55.44 0:29.00 21:43/M
6 Gena Old Elk 1631 43 59 44:15.70 44:35.64 0:19.94 22:08/M
7 Rebecca McDonald Billings MT 3481 49 77 56:49.71 1:01:25.03 4:35.32 28:25/M
8 April Chandler Crow Agency MT 1630 49 81 1:00:40.63 1:01:00.00 0:19.37 30:20/M
9 Jaime Thomas Hardin MT 1643 40 84 1:02:09.64 1:02:30.04 0:20.40 31:05/M
Top

Female 50 and Over

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Shana Tenbear Crow Agency MT 3445 51 31 37:20.70 37:44.78 0:24.08 18:40/M
2 Vianna Stewart 3449 60 35 38:24.50 38:37.50 0:13.00 19:12/M
3 Alta White Clay Wyola MT 1655 53 37 40:14.33 40:45.70 0:31.37 20:07/M
4 Roberta Stewart 3459 59 44 40:35.16 41:14.69 0:39.53 20:18/M
5 Christine Good Luck Crow Agency MT 1640 61 54 43:01.32 43:31.85 0:30.53 21:31/M
6 Ruby Jefferson Crow Agency MT 3466 63 65 50:31.34 51:09.60 0:38.26 25:16/M
7 Loretta Thomas Hardin MT 1642 65 83 1:02:08.73 1:02:30.09 0:21.36 31:04/M
Top

Male Overall Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Kingston Ladson Crow Agency MT 1627 9 1 17:28.26 17:28.60 0:00.34 8:44/M
2 Pace Real Bird Hardin MT 3452 9 6 22:46.07 23:11.16 0:25.09 11:23/M
3 Skyler Robinson Hardin MT 1625 7 8 29:41.35 29:53.06 0:11.71 14:51/M
Top

Male 10 and Under

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Tuff Not Afraid Crow Agency MT 3470 3 11 32:02.96 32:33.89 0:30.93 16:01/M
2 Jhett Hugs Fort Smith MT 1648 5 13 32:19.53 32:52.00 0:32.47 16:10/M
3 Stetson Notafraid Crow Agency MT 3471 2 20 33:25.41 33:59.04 0:33.63 16:43/M
4 Elkin Crow Boy Brightwings-Pease Lodge Grass MT 1589 5 50 42:16.72 42:33.64 0:16.92 21:08/M
5 Ezekial Donít Mix Crow Agency MT 3467 9 51 42:49.77 43:07.33 0:17.56 21:25/M
6 Kelby Hugs Crow Agency MT 3442 10 53 42:55.98 43:13.38 0:17.40 21:28/M
7 Israh Stewart Crow Agency MT 3462 10 56 43:30.25 43:58.80 0:28.55 21:45/M
8 Boston Brightwings-Pease Lodge Grass MT 1590 3 58 43:51.14 44:08.94 0:17.80 21:56/M
9 Jessy James Bird Saint Xavier MT 1620 7 76 56:30.24 56:30.58 0:00.34 28:15/M
10 Landen Alden Hardin MT 1659 5 78 1:00:06.91 1:01:00.84 0:53.93 30:03/M
Top

Male 11 to 18

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Ben Bird Saint Xavier MT 1615 13 26 35:35.71 35:36.05 0:00.34 17:48/M
2 Iverson Stewart Crow Agency MT 3461 11 30 37:08.84 37:38.14 0:29.30 18:34/M
3 Augustus Whitemanrunshim Lodge Grass MT 1635 11 41 40:31.59 40:38.30 0:06.71 20:16/M
4 Kingston Hugs Hardin MT 1645 14 61 47:07.58 47:39.87 0:32.29 23:34/M
5 Judiah Jefferson Crow Agency MT 3464 11 67 50:33.95 51:10.86 0:36.91 25:17/M
6 Daniel Oleyte Lodge Grass MT 1637 13 71 52:04.86 52:09.68 0:04.82 26:02/M
7 John Hugs Crow Agency MT 3441 12 87 1:35:17.27 1:35:25.88 0:08.61 47:39/M
Top

Male 19 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Ryle Foote 1638 21 29 35:52.94 36:13.63 0:20.69 17:56/M
2 Stephen Not Afraid Jr Crow Agency MT 3456 24 46 40:39.39 41:12.82 0:33.43 20:20/M
Top

Male 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Matthew Bightwings 1610 36 21 33:50.55 34:15.97 0:25.42 16:55/M
Top

Male 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Justin Oleyte Billings MT 3421 41 62 48:31.28 48:55.60 0:24.32 24:16/M
Top

Male 50 and Over

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Hubert Two Leggins Billings MT 1656 63 10 29:49.21 30:14.25 0:25.04 14:55/M
2 Paul Koenig 3485 57 24 34:38.77 34:42.89 0:04.12 17:19/M
3 Richard Foote Crow Agency MT 3433 51 28 35:52.92 36:12.70 0:19.78 17:56/M
4 Chan Whiteman 1606 51 72 53:38.25 54:14.07 0:35.82 26:49/M
 

Runagade 30K

Top

Female Overall Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Terri Van Order Hardin MT 1711 43 7 3:33:36.80 3:33:39.56 0:02.76 11:28/M
2 Shawnee Skunkcap Browning MT 1703 36 10 4:08:49.32 4:08:54.82 0:05.50 13:21/M
3 Hannah Mark Hardin MT 1710 19 11 4:08:52.26 4:08:54.54 0:02.28 13:21/M
Top

Female 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Mary Not Afraid Hardin MT 1702 39 12 4:28:20.69 4:28:27.90 0:07.21 14:24/M
Top

Male Overall Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Scott Flatlip Garryowen MT 1707 35 1 2:47:40.40 2:47:40.74 0:00.34 9:00/M
2 Michael Klein Billings MT 1712 33 2 3:16:02.80 3:16:03.14 0:00.34 10:31/M
3 Stephen Not Afraid Crow Agency MT 1708 44 3 3:17:06.86 3:17:07.20 0:00.34 10:34/M
Top

Male 19 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Larkin Chandler Jr. Crow Agency MT 1714 24 9 3:59:43.73 3:59:49.12 0:05.39 12:52/M
2 Dezmond Rides Horse Hardin MT 1715 26 15 4:37:36.00 4:37:47.14 0:11.14 14:54/M
Top

Male 30 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Edison Jefferson Lodge Grass MT 1705 32 14 4:35:02.87 4:35:08.97 0:06.10 14:45/M
Top

Male 40 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Jason Cummins Hardin MT 1717 44 5 3:26:23.31 3:26:23.65 0:00.34 11:04/M
2 Monty Pretty Weasel Hardin MT 1704 42 6 3:27:07.86 3:27:08.20 0:00.34 11:07/M
3 Eric Plain Bull Billings MT 1713 49 8 3:41:51.09 3:41:58.60 0:07.51 11:54/M
4 Manuel Whiteman Hardin MT 1701 46 13 4:28:21.06 4:28:27.70 0:06.64 14:24/M
Top

Male 50 and Over

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 David Mark Hardin MT 1709 50 4 3:26:18.57 3:26:23.14 0:04.57 11:04/M
2 Paul Jensen Utopia TX 1706 77 16 4:39:25.19 4:39:25.53 0:00.34 14:59/M